OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 23 Sierpień, 2016

Hyundai wprowadza do Europy 14-osobowy autobus na bazie 3,5-tonowego auta dostawczego H350

hyundai_h350_autobus_1

Hyundai powoli rozszerza swoją europejską ofertę pojazdów użytkowych. Do towarowego modelu H350 dołącza bowiem jego odmiana pasażerka, mająca formę 14-osobowego autobusu. Pojazd ten bazuje na najdłuższym, a przy okazji też najmocniejszym, 170-konnym wariancie koreańskiego dostawczaka, natomiast niemieckie ceny zaczynają się od 43 tys. euro.

Za tę kwotę otrzymamy pojazd o typowo autobusowym układzie kabiny. Z przodu będzie tylko jeden fotel, a do zabraknie przesuwnych drzwi bocznych. Do środka wejdzie się więc przez przednie prawe drzwi, zaś wszystkie miejsca pasażerów rozlokowane są będą w czterech rzędach – trzech trzyosobowych oraz jednym czteroosobowym. W minimalnie droższej wersji dostaniemy zaś duże, przesuwne drzwi i dwa fotele przednie, ale w zamian za to w pierwszym rzędzie pasażerskim będą wyłącznie dwa miejsca (zdjęcie poniżej). Niezależnie zaś od wersji, głębokość bagażnika wyniesie 54 centymetry.

Mój krótki test modelu H350 możecie znaleźć TUTAJ.

hyundai_h350_autobus_2

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. Rafik napisał(a):

  Na zdjęciach niewiele co widać, ale i tak odnoszę wrażeńie, że pod względem wykonania wnętrza wyglada lepiej, jak nie jeden sprinter czy też LT przerobiony na busa.

 2. to_ya napisał(a):

  To jeszcze wersja z kontenerem i plandeką.
  I rodzina w kpl.
  Ciekawe czy pójdą tą drogą.

 3. Jacek napisał(a):

  Skąd to info? Od kiedy w sprzedaży? Nigdzie nie mogę nic znaleźć. Tak swoją drogą to bardzo opornie idzie im ta ekspansja. Jeździłem H350 testowo w styczniu i uważam że, estetyka wnętrza znacznie przewyższa Ducato i w moim odczuciu jest na poziomie porównywalnym ze Sprinterem. Ja bym potrzebował takiej wersji na kat B z max 9-cioma miejscami plus spora ładownia, no i z tak wykończonym wnętrzem. No i wolałbym pasy trzypunktowe zamiast biodrowych dla pasażerów.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.