Fundacja Truckers Life prowadzi internetowy zbiór środków na kolejną siłownię dla kierowców

silownia_BP_osjakow

Kilka dni temu na polakpotrafi.pl – portalu wspierającym ciekawe inicjatywy – ruszyła akcja zbiórki środków na budowę siłowni zewnętrznej dla kierowców zawodowych. Obiekt ma powstać na dużej i uczęszczanej stacji BP Port Świecko,w pobliżu węzła Słubice DK29/A2. Pomysłodawcą projektu jest fundacja Truckers Life z Wrocławia. Akcja na portalu polakpotrafi.pl ma na celu zaangażowanie kierowców i firm z branży TSL we wspólną inicjatywę – stworzenie kolejnego punktu na mapie zdrowego kierowcy.

Obecnie na terenie Polski działa 13 zewnętrznych parków treningowych, a tym roku mają powstać kolejne. Urządzenia wchodzące w skład parków zewnętrznych służą nie tyle budowie masy mięśniowej, co przede wszystkim treningowi kardio, czyli skutecznej broni w walce z nadwagą. Taki rodzaj ćwiczeń zmusza serce do efektywniejszej i bardziej wydajnej pracy, co skutkuje lepszym dotlenieniem organizmu i poprawia koncentrację na drodze.

silownia_edostawcze_bp_wroclaw_a4

Zbiórka na portalu polakpotrafi.pl zakończy się 11.03.2015 r. Co ważne projekt realizowany jest na zasadzie “wszystko albo nic”, więc do jego realizacji dojdzie tylko jeśli zebrane zostanie 100 % założonej kwoty. Jeśli nie – pieniądze wrócą do wpłacających. Poza tym dodam, że na wspierających mają czekać atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na ten temat możliwości wsparcia akcji czeka TUTAJ.

Kierowców zainteresowanych poprawą kondycji  zapraszam do trzech starszych tekstów:

Mapa publicznych siłowni dla kierowców ciężarówek – sprawdź gdzie w Polsce rozruszasz mięśnie

Ćwiczenia dla zawodowych kierowców do wykonania na parkingu, czyli trochę zdrowia na krótkiej pauzie

Ćwiczenia w kabinie dla zawodowych kierowców, czyli jak rozruszać mięśnie bez wstawania z fotela

 

Mogą występować przejściowe problemy z dostępem do komentarzy na urządzeniach mobilnych oraz podczas korzystania z przeglądarki Firefox. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.