OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 22 Listopad, 2016

Foton Auman EST, dopiero co prezentowany w Niemczech, został Chińską Ciężarówką Roku 2017

targi_hanower_egzotyczne_ciezarowki_03

W nawiązaniu do tekstu:

Relacja z targów IAA 2016: ciężarówki rosyjskie, brazylijskie, koreańskie, chińskie oraz indyjskie

Jeśli czytaliście moje relacje z targów IAA 2016, to zapewne pamiętacie chińską ciężarówkę marki Foton. Chciałbym Was więc teraz poinformować, że właśnie ten pojazd – Foton Auman w nowej wersji EST – został nagrodzony tytułem Chinese Truck of the Year 2017. Mówiąc po polsku, mamy tutaj do czynienia z Chińską Ciężarówką Roku.

Jak na chińskie warunki, Foton Auman EST jest samochodem stosunkowo wysokiej klasy. Mamy tutaj bowiem sporą ilość podzespołów z Mercedesa, posiadającego część udziałów w firmie Foton. Przykładem jest tutaj chociażby silnik, pochodzący właśnie z Niemiec. Do tego dochodzi miejsce pracy kierowcy przeszczepione z Actrosa MP3, czy też zautomatyzowana skrzynia biegów niemieckiej firmy ZF.

Z drugiej strony, mi osobiście Foton Auman zapadł w pamięć naprawdę tragiczną jakością wykonania wnętrza. Pod względem spasowania elementów wnętrza oraz zastosowanych tworzyw sztucznych, Foton jest na szczycie mojego osobistego rankingu kabinowych tragedii. A pamiętajcie, że jeździłem przecież kiedyś Dongfengiem… 😉

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. tomek napisał(a):

    jakby nie była piekna to raczej na chińską bym nie wydał kasy 😀 jak dla mnie strach jeździć wszystkim co chińskie. Polskie, niemieckie i szwedzkie najlepsze, nie do zajechania, miliony km przebiegu. Jeżdżę na DAFie do Niemiec w MW Spedition, spedycja z Poznania, nie wiem jaką te auta mają przewidzianą żywotność, ale zanosi się na wymiane auta.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.