OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 18 Sierpień, 2015

Firma Spedition Bartkowiak zaoszczędziła nawet 1,6 l/100 km na nowych oponach Goodyear Fuelmax

spedition_bartkowiak_renault_t460

Niemiecka firma transportowa o swojsko brzmiącej nazwie Spedition Bartkowiak pochwaliła się swoimi wynikami testów nowych opon Goodyear Fuelmax. Przedsiębiorstwo z Hildesheim sprawdziło paliwooszczędne opony na kilku ciężarówkach, dokonując jednocześnie porównania z ogumieniem innej popularnej marki.

– W ramach naszego rozbudowanego testu porównawczego, różni kierowcy pokonali dystans 320 tys. kilometrów po drogach publicznych na seryjnych oponach Goodyear Fuelmax oraz ‘ekologicznych’ oponach innej wiodącej marki. W trzech wykorzystanych pojazdach, opony Fuelmax przyniosły oszczędność zużycia paliwa na poziomie 1,2, 1,5 i 1,6 litra na 100 kilometrów w porównaniu z innymi oponami – wyjaśnia Andreas Manke z firmy Spedition Bartkowiak. To zaś oznacza, że 38 ciągników siodłowych jeżdżących na nowych produktach Goodyear mogłoby wygenerować oszczędności na poziomie 57 tys. euro rocznie.

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. LUB napisał(a):

    kierowca bedzie miał wiecej do wydojenia ze zbiornika. w transporcie nic oszczednosci nie daja i tak ukradnie je kierowca.

  2. michał kierowca napisał(a):

    Lub➖ nie obrażaj porządnych ludzi i uswiadom sobie ze nie każdy kierowca to złodziej. Byc może ty trafiłeś akurat takich gagatków albo po prostu płacisz grosze, na prośbę o podwyżkę mówisz stanowcze NIE i tak sobie towarzystwo dorabia na paliwku

  3. leniwiec napisał(a):

    zawsze można założyć gps, wtedy kierowca czuje się doceniony, wie że jest uważany i traktowany jak złodziej, nic tylko pracować.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.