rekrutuj 40ton665
Opublikowane 31 Sierpień, 2017

Firma łamała prawa kierowców, przegrała sprawę w sądzie, a mimo to nie wypłaciła należych pieniędzy

brinkman_trans_holland_naczepa

W nawiązaniu do tekstów:

Holender zapłaci Polakom po holendersku – wyrok ws. polskiego oddziału Brinkman Trans Holland

Kolejny wyrok dla Brinkman Trans Holland – pracownicy walczący o swoje prawa wygrali w sądzie

Dzisiaj rano, w policyjnej obstawie, do siedziby firmy Brinkman Trans Holland wszedł komornik. Jest to następstwo spraw sądowych z ostatnich miesięcy, w ramach których holenderski przewoźnik miał m.in. wypłacić trzem kierowcom zaległe wynagrodzenia. Wszytko bowiem dla tego, że kierowców tych zwolniono bezprawnie, w formie kary za udzielanie się w słynnym związku zawodowym FNV.

“Miał wypłacić”, ale nie wypłacił. Najpierw sąd podjął więc decyzję o zablokowaniu firmowych kont, a kiedy i to nie pomogło, na miejsce wysłano komornika. Zajął on firmowy majątek, z którego mają być teraz wypłacone należne pieniądze.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 7 komentarzy

  1. 13*60 napisał(a):

    Brawoooooo!!! Trafny artykuł i tak sie powinno postępować ze złodziejami.Pytanie zasadnicze brzmi czemu w Polsce prawo praktycznie uniemożliwia założeniu związku zawodowego kierowców!????

  2. Szofer napisał(a):

    Tylko czemu nie słychać o takich akcjach w Polsce ? Szuje oszukują kierowców i się śmieją z Państwa że można dalej robić w balona. Oni mają czyste pieniądze bez podatków, potem się chwalą że firma się rozrasta bez kredytów. Znam to z mojego doświadczenia. Firma z Drezdenka Bie… Transport

Odpowiedz