OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 23 Sierpień, 2016

Film pokazujący jak imigranci z Calais zmuszają ciężarówkę do postoju, grożąc jej kierowcy pałką

Niestety, czas na kolejne doniesienia z Calais. Przede wszystkim chciałbym zaprezentować Wam pewien film (pod tekstem), nagrany w nocy z niedzieli na poniedziałek przez jednego z belgijskich kierowców. Zaczęło się od tego, że imigranci zatrzymali ciężarówkę, rzucając na jezdnię konary i wychodząc na drogę. Następnie zaś ogromnymi pałkami skłonili oni kierowcę do nie ruszania się z miejsca. W jaki sposób? Kiedy tylko “pilnujący” sytuacji bandyta usłyszał, że ciężarówka szykuje się do startu, dał do zrozumienia, że jego pałka zaraz wyląduje na przedniej szybie.

Kolejna sprawa to przykład nie tyle bezprawia, co prawdziwej dziczy panującej na dojazdach do portu. W nocy z poniedziałku na wtorek doszło bowiem do kłótni między imigrantami z Sudanu oraz Afganistanu, w której 30-letni Sudańczyk został zabity, a kolejnych 15 osób odniosło rany.


TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 7 komentarzy

 1. blue napisał(a):

  Aż w końcu ktoś nie wytrzyma i rozjedzie to bydło.

 2. rosa napisał(a):

  Polaków na to nie stać, bo daleko. Ale francuzi mogliby wysłać kilkadziesiąt chłodni z kilkoma paletami na tyle dla podpuchy! Wtedy po kilku dniach mogliby sobie na bazie sprawdzać hamulce jeżdżać do przodu i ostro hamując, należy też sprawdzać agregaty i regularnie je przepalać- raz zimno, a raz gorąco.. A tak na poważnie, to francja która ma ogromną armie wysyłaną na bliski wschód nie potrafi sobie z nimi dać rady? Czy Waszym zdaniem rosjanom rozwiazanie problemu zajęłoby dłużej niż 3h? Tu chodzi tylko i wyłącznie o kasę! Francja jauż wie,że unia i sponsorowanie ich nierentownego rolnictwa to dla nich kończąca sie żyła złota. Postawili na imigrantów których bedą kontrolować, ale za kasę wspólnoty. Dlatego anglicy się wycofali, bo maja przemysł i sami sobie dadzą rade! Francuzi są mało rozgarnięci i przez lata czerpali dotacje za rolnictwo które po podliczeniu okazało się pasożytniczym! Zabraniali innym krajom prodykować, a brali dopłaty do swoich produkcji które zamykały się na minusie nawet -1300%. Cała unia dopłacała do ich marzenia o bycia potentatem rolnictwa! Od początku zabiegali o nasze członkostwo w unii, bo produkowaliśmy taniej i efektywniej! Dlatego tez próbowali zblokować nasz transport! Dla nich teraz to się kończy, więc ratują się wizją dotacji z GB na ochronę granic, ale Gb dało im kopa w nos wychodząc z unii! Francja już leży! Niemcy dalej twardo stoją i uwierzcie mi, że będą stać bardzo długo! To min. my jak zawsze zapłacimy za ich błędy.. Fajnie, że mamy drogi finansowane przez unie, ale czy wiecie, że kraj tak wielki jak polska mógłby wieść prym pod względem rolnictwa które jest numerem jeden jeżeli chodzi o gospodarkę unijną?

  • ktoś napisał(a):

   @Rosa. Wiele prawdy jest w tym co napisałaś. Niestety Francja się skończyła i to widać gołym okiem. Oni mają gdzieś rozwiązanie problemu ze ŚWIĘTYMI KROWAMI. ŚWIĘTE KROWY mogą wszystko, ale jak ktoś skrzywdzi ŚWIĘTĄ KROWĘ to pójdzie do aresztu!!! Francja przyjmuje ich na siłę tyle ile wejdzie, ale z drugiej strony niszczą swoją kulturę. Zobacz co dzieje się z rodowitymi Francuzami:
   1. Mieszkańcy Calais są NIEPROSZONYMI GOŚĆMI we własnym mieście. Robi się miejsce dla ŚWIĘTYCH KRÓW, a mieszkańcy powoli opuszczają to miasto… O tym nikt nie mówi obowiązuje poprawność polityczna. Tego nie można pokazywać w środkach masowego przekazu, to jest niewygodne…
   2. W Paryżu MUSLIMY (MUZUŁMANIE) odprawiają modły w piątek po południu i nie mają na to zgody lokalnych władz!!! Czy ktoś ich przegania -nie!!! Mają wynajętą prywatną firmę ochroniarską, a policja stoi kilkadziesiąt metrów dalej i biernie się przygląda… Mieszkańcy pobliskich domów nie mogą wejść do własnych mieszkań ponieważ dojście blokują MUSLIMY!!! O tym też się nie mówi ponieważ jest to niewygodne i niepoprawne politycznie.
   Co do Pułkownika Putina pełna zgoda – potrzebny jest OMON, który przepędziłby MUSLIMÓW i byłby spokój. Organizacje praw człowieka zaraz podniosłyby krzyk, gdzie są prawa człowieka. Tylko dlaczego te organizacje nie interweniują w Arabii Saudyjskie, czy innych krajach arabskich gdzie są publiczne egzekucje i zabijane są kobiety???
   Uważam, że w niedługim czasie GB stanie – coraz więcej firm transportowych mówi STOP i DOŚĆ!!! wyjazdom do GB. Na rynku jest wiele ładunków do GB, ale wiele firm mówi nie jedziemy. Dlaczego przewoźnicy i transportowcy muszą walczyć z MUSLIMAMI??? Za niedługo Francja będzie składała się z MUSLIMÓW – zezwalają im na wszystko i w niedługim czasie za swoją dobroć MUSLIMY ich podbiją.

   To nie jest tak, ze czerpią kasę z MUSLIMÓW – owszem dostają dotacje, ale co z tego? Nieroby, lenie – MUSLIMY zalewają ich kraj i mają same żądania, do pracy nie pójdą tylko liczą na socjal, który Francja im płaci. Francja im stawia MECZETY – w ramach poprawności polityczne. Zobacz ile jest stref zamkniętych we Francji do których nikt nie wchodzi, czy to jest korzystne dla Francji uważam, że nie. Niemcy obrali podobną politykę jak Francja i też przyjmują na siłę. Protestujących rodowitych Niemców uważa się za faszystów, Niemcy też płaczą i uważam że podobnie jak Francja też się skończą i będą MUSLIMSKIE.

   Rozwiązania problemu w Calais nie widzę i nie będzie go w ogóle. Tak jak napisałem komuś jest na rękę taka sytuacja i ona będzie trwała bardzo długi czas.

   @Kierowca szacunek za Twój wpis. Domyślam się czego doświadczyłeś, zdrowie jest najważniejsze niż wyjazdy do GB. Nie ma rozwiązani problemu to zarobią samoloty. Bądą transportować towary samolotami, bez MUSLIMÓW.

 3. kierowca61 napisał(a):

  A 200 metrów dalej stoi francuska policja i nic.Ostatni rok się tak tam męczyłem z tą dziczą,aż wreszcie dałem sobie spokój.Zmieniłem prace i kierunki.

 4. dracov6664 napisał(a):

  Gaz do dechy !!!

 5. lambo603 napisał(a):

  Zamontować z przodu osłony na kandury i zamiast hamować to prawy pedał i do odcięcia

 6. jordach napisał(a):

  Ooooo tak mi przykro….Belga to spotkalo….A to ze Polacy , Rumuni , Bulgarzy, Czesi i Wegrzy sie z nimi uzeraja to nie bylo krzywdy ???
  Jeszcze Troche i nie bedzie nikt chcial tam jezdzic to pseudo emigranci beda sami tam jezdzic 🙂 I siebie dowozic.
  A tak na powaznie…Wylapac , wrzucic na statek w jedna strone i doholować do Afryki badz do USA.Wywolali tam wojne ? To niech ich sobie teraz wezma.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.