OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 22 Grudzień, 2016

Film nagrany w czasie zamachu w Berlinie – widać jak ciężarówka nadjeżdża z dużą prędkością

W sieci pojawiło się nagranie z przypadkowego wideorejestratora, pokazujące moment wjechania ciężarówki na miejsce poniedziałkowego zamachu. Od razu w oczy rzuca się stosunkowo duża prędkość, nietypowa jak na ruch miejski. Pod koniec zauważycie także osobę, która ucieka z kabiny. Film znajduje się poniżej.

Więcej na temat zamachu przeczytacie TUTAJ.

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. mateuszb5 napisał(a):

  Ciekawe czy automat czy manual skrzynia w tej Scani, bo napewno ciapaty nie dał by rady manualną skrzynią bo podobno GPS pokazywał ,że ktoś się jak by uczył ruszać ,lub isis uczy zamachowców jazdy .Szkoda kierowcy i tych ludzi wszystko rozumie nawet gdyby kierowca zasłabną lub drążek kierowniczy wypadł i by wjechał to bym zrozumiał ale nie zamach z premedytacją za jakieś dziwne poglądy religijne ?Niech to się już skończy

 2. Thor napisał(a):

  Dopiero teraz widać w czym przeszkodził Łukasz, koziemu synowi. HEROS NEVER DIE!!!

 3. Polak napisał(a):

  Podejrzewam że isis nie miało bezpośrednio nic z tym zamachem i i nie planowali tego,ciapaty to był poprostu fanatyk który upier…lił sobie w głowie taki plan i żadne służby w żaden sposób nie mogły o tym wiedzieć i temu zapobiec.I to jest najgorsze i najbardziej niebezpieczne teraz na świecie nawiedzeni fanatycy a nie jak się mówi wyszkoleni terroryści.ISIS się tylko pod takimi rzeczami podpisuje a nie planuje.

 4. linek napisał(a):

  Na miejscu pasażera nikogo nie ma.

 5. linek napisał(a):

  obejrzyj film i przejedź się ciężarówką

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.