OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 21 Styczeń, 2015

Euro Truck Simulator 2 i najnowsze modyfikacje – wersja 64-bitowa, wersja na Mac i kolejne premiery

Dawno nie było żadnych nowości ze świata gry Euro Truck Simulator 2, więc muszę trochę nadrobić. Zacznę od rzeczy najważniejszej, mianowicie beta-premiery gry w wersji 1.16, będącej wersją 64-bitową. Co to oznacza w praktyce? Użytkownicy nowoczesnych komputerów z dużą ilością pamięci ram (powyżej 4 GB), a także posiadający 64-bitowe systemy operacyjne (warunek obowiązkowy) będą teraz mogli cieszyć się stabilniejszym działaniem gry, a także na przykład szybszą pracą edytora map, co będzie zasługą większej ilości dostępnej pamięci. Skąd jednak można pobrać tę beta wersję 64-bitowego patch’a 1.16? Czeka ona oczywiście na platformie Steam. Co ważne, twórcy gry podkreślają, że przejście na 64 bity nie będzie miało żadnego wpływu na zapisany stan rozgrywki, czy wprowadzone przez nas modyfikacje.

ets2_skandynawia_2015_1 ets2_skandynawia_2015_2 ets2_skandynawia_2015_3 ets2_skandynawia_2015_4 ets2_skandynawia_2015_5 ets2_skandynawia_2015_6

Odnośnie Euro Truck Simulator 2 muszę jeszcze wspomnieć, że w końcu powstała wersja beta gry na komputery marki Apple i można się jej spodziewać na platformie Apple Mac OS X. Oprócz tego twórcy gry poinformowali, że kończą właśnie prace zarówno nad Mercedesem Actrosem MP4, jak i nad dodatkiem z mapą Skandynawii. Już wkrótce czekają nas więc interesujące premiery, a tymczasem powyżej można zobaczyć kilka screenów z tej wspominanej Skandynawii.

Przy okazji mam krótki “news” na temat przygotowywanej właśnie gry American Truck Simulator. Twórcy pochwalili się tutaj pierwszymi zrzutami ekranu z bardzo ciekawego elementu rozgrywki, mianowicie typowo amerykańskich wag dla samochodów ciężarowych. Można na nich zobaczyć także kilka interesujących rodzajów naczep.

american_truck_simulator_punkty_wazenia_1 american_truck_simulator_punkty_wazenia_2 american_truck_simulator_punkty_wazenia_3 american_truck_simulator_punkty_wazenia_4

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.