OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 7 Grudzień, 2014

Euro Truck Simulator 2 jeszcze lepszym symulatorem – twórcy gry opublikowali patch 1.15 w wersji beta

Jest niedzielny wieczór, wszyscy starają się jak najbardziej odsunąć od siebie myśl o pracy, więc to idealny czas na tematy typowo rozrywkowe. Będzie teraz więc o grze Euro Truck Simulator 2, której twórcy najwyraźniej robią wszystko, żeby słowo “symulator” nie było tutaj w żaden sposób na wyrost. Tylko w ostatnich miesiącach pojawiły się takie dodatki jak na przykład kamera delikatnie obracająca się wraz ze skręceniem kierownicy, urealistyczniono ruch drogowy, umożliwiono podnoszeniem wleczonych osi, dodano spalanie ciężarówek całkowicie zależne od stylu jazdy, a także poprawiono zależność dynamiki od mocy silnika. Teraz gracze otrzymują już jednak kolejne nowości, zawarte w wersji 1.15, której wersję beta można już pobrać przez steam. Najważniejsze zmiany z 1.15 wymieniam poniżej:

 • nowa tapicerka dla DAF-a XF Euro 6, która ewidentnie miała być wzorowana na fabrycznej skórze, która zadebiutowała w tym roku na targach IAA w Hanowerze (opisywałem TUTAJ), lecz jej twórcy trochę się zapędzili z doborem kolorów;
 • nowe dźwięki silników w Scanii i Iveco;
 • nowy “showroom” do przeglądania ciężarówek w salonie;
 • kamera symulująca w czasie jazdy ruchy ciała kierowcy oraz jego pneumatycznego fotela;
 • tempomat automatycznie wykorzystujący retarder przy zjazdach.

euro_truck_simulator_2_115_patch_2 euro_truck_simulator_2_115_patch_1

Jakby tego było mało, twórcy gry cały czas pracują nad płatnym dodatkiem z mapą Skandynawii, który ma być naprawdę imponujący. Jednym z jego elementów będą dwie fabryki ciężarówek – Scanii oraz Volvo Trucks, całkowicie wzorowane na prawdziwych obiektach z Södertälje oraz Goeteborgu. Będzie można odbierać z nich naczepy wyładowane nowymi pojazdami i rozwozić je po salonach. Kilka screenów poniżej:

euro_truck_simulator_2_fabryka_scania_1 euro_truck_simulator_2_fabryka_scania_2 euro_truck_simulator_2_fabryka_volvo_1 euro_truck_simulator_2_fabryka_volvo_2

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. Gość napisał(a):

  A tacy goście np od EA to wolą kilka zmian zrobić,zmienić tytuł i już mamy nową grę i trzepiemy kasiorę 😀 Tak upadła np seria Need for Speed.

 2. Bob napisał(a):

  ETS2 w porównaniu do starych symulatorów? Brak tachografów (w amerykańskiej wersji tej gry z przed lat była książka i trzeba pracownikowi było planować trasy ładunki tak aby się wyrobił w czasie pracy jazdy i pałzy). Brak możliwości zakupu naczep przyczep itd. Moim zdaniem zajmują się ciągle wodotryskami i ta gra ni jak ma się do rzeczywistości.

 3. RealM2001 napisał(a):

  wajna gra euro trak

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.