OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 14 Październik, 2014

Euro Truck Simulator 2 cały czas doskonalszy, czyli unoszone osie oraz świetne odwzorowanie mapy

ets2_unoszenie_osi_3

Dawno nie pisałem o żadnych ciekawych nowościach ze świata gry Euro Truck Simulator 2, więc teraz szybciutko nadrobimy zaległości. Informacje będą konkretnie dwie – dotyczące przygotowywanej już od dłuższego czasu mapy Skandynawii, a także zwiększenia realizmu w grze poprzez nową funkcję w ciężarówkach.

Zaczniemy właśnie od tego realizmu, a konkretnie od systemu unoszenia osi. Nie dość, że w wersji 1.14 gracze mają otrzymać do wyboru więcej konfiguracji ciągników, w tym także typowo skandynawskie “boogie” z wleczoną ostatnią osią, to jeszcze przy pomocy jednego przycisku trzecia oś będzie mogła zostać uniesiona. Co więcej, jej uniesienie lub opuszczenie ma mieć wpływ na fizykę jazdy, a także oczywiście zużycie ogumienia. Twórcy gry zapowiadają przy okazji, że w przyszłości mogą opracować system, dzięki któremu zużycie opon będzie miało większy wpływ na ekonomię, a także stworzyć układ podnoszenia osi również w naczepach. Przypomnijmy, że z wersją 1.14 premierę będzie miał także nowy DAF XF Euro 6.

ets2_unoszenie_osi_2

Druga ciekawostka, to natomiast dwa nietypowe screeny z przygotowywanej, a w chwili obecnej już intensywnie testowanej mapy Skandynawii. Widzimy na nich gotowe już środowisko gry porównane z prawdziwym krajobrazem. Wystarczy rzut oka, żeby stwierdzić, że SCS Software odwaliło tutaj kawał dobrej roboty!

ets_2_skandynawia_krajobraz_2 ets_2_skandynawia_krajobraz_1

Ten wpis ma 5 komentarzy

  1. adek napisał(a):

    Ja mam pytanie gdzie można znaleśc modyfikacje na unoszone osie na jakiej stronie bo nigdzie nie mogę znaleść

  2. adek napisał(a):

    A dzięki bardzo kolego

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.