OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 18 Wrzesień, 2016

W ETS2 możesz jeździć z modelem naczepy Schwarzmüller, a w ATS zamontujesz wyjątkowe kierownice

Powyżej: prezentacja nowych kierownic do ATS

Studio SCS Software nie przestaje zarzucać nas nowościami. W przypadku gry Euro Truck Simulator 2 firma pokazała pierwszy w historii pakiet licencjonowanych naczep. Są to wirtualne modele pojazdów marki Schwarzmüller, w formie cysterny spożywczej, platformy, firanki, chłodni oraz naczepy do przewozu drewna. Wszystkie te konstrukcje dostępne są w ramach tak zwanego DLC, czyli pobierzemy jest z platformy Steam za niewielką opłatą. Wynosi ona 2,99 euro.

Tymczasem w świecie American Truck Simulator można cieszyć się zestawem nowych kierownic. Również i w tym przypadku mamy do czynienia z dodatkami licencjonowanymi, mianowicie wiernymi modelami kierownic firmy Steering Creations. Doskonale pasują one do amerykańskiego tuningu, a co najważniejsze, mogą trafić do Was za darmo. SCS Software ma bowiem do rozdania 30 tys. darmowych kluczy do odblokowania tego dodatku, a uzyskanie takiego klucza nie jest trudne. Należy spędzić co najmniej 5 godzin grając w American Truck Simulator, następnie odwiedzić profil facebookowy gry, zacząć śledzić @SCSsoftware na Twitterze, odwiedzić Facebooka Steering Creations oraz śledzić na Twitterze @SteeringC. Wszystkich tych operacji dokonacie na TEJ stronie internetowej. A jeśli nie załapiecie się na tę akcję lub po prostu nie chce Wam się spełniać wszystkich warunków, to nowe kierownice także znajdziecie w sklepie na platformie Steam. Również i tutaj cena wynosi 2,99 euro.

Poniżej zamieszczam galerię zdjęć z nowymi naczepami.

ets2_schwarzmuller_5 ets2_schwarzmuller_2 ets2_schwarzmuller_3 ets2_schwarzmuller_1 ets2_schwarzmuller_4 ets2_schwarzmuller_6

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

  1. Krisscania napisał(a):

    Naczepy Schwarzmüller również można dostać za darmo i darmowe klucze są w liczbie również 30 tysięcy i są dostępne pod tym linkiem :http://blog.scssoft.com/2016/09/schwarzmuller-trailer-pack-dlc.html

  2. Luka napisał(a):

    Mocowanie koparki wyjątkowo ułomne 😀

  3. gt napisał(a):

    W ATS-ie nie ma jeszcze ładunku drewna – dłużycy, nie wiem dlaczego. Ale jest z kolei ładunek siana, którego to nie ma w ETS2.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.