ESA Trucks w Iłowej najlepszym dealerem marki DAF w Polsce, w ramach Dealer Roku DAF 2017

esa_trucks_dealer_roku_2017_2

Jeśli kupować lub serwisować DAF-a, to podobno najlepiej w firmie ESA Trucks w Iłowej, przy trasie nr 18. Ma o tym świadczyć nagroda przyznana w ubiegły piątek, mianowicie uroczysty tytuł Dealer Roku DAF 2017.

Placówka w Iłowej okazała się najlepsza w konkursie dla wszystkich polskich dealerów marki DAF, zrealizowanym w Polsce już po raz szósty. Poszczególne punkty serwisowo-handlowe rywalizowały tutaj m.in. w kwestiach, które mają bezpośredni wpływ na zadowolenie klienta. Pod uwagę brano więc między innymi poprawność wykonywania usług za pierwszym razem, szybkość reakcji na zażalenia, czy wydajność w działaniu na drodze. Ponadto doszły do tego też kwestie typowo biznesowe, jak sprzedaż nowych i użytkowych pojazdów, czy też ilość zebranych zamówień na kontrakty serwisowe lub usługi firmy Paccar Financial.

Kto natomiast uplasował się na kolejnych pozycjach? Drugie miejsce zajęła placówka z podwarszawskiej Wolicy, należąca do sieci TB Truck & Trailer Serwis, natomiast na miejscu trzecim ulokował się punkt z sieci WTC, działający w Długołęce. Dodam jeszcze, że to już trzecia nagroda z tego tytułu dla sieci ESA Trucks, wcześniej nagrodzonej już m.in. za działalność w Koninie.

esa_trucks_dealer_roku_2017