OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 5 Maj, 2017

Elektryczny dostawczak projektu DHL trafi do zewnętrznych klientów, przez znaną firmę leasingową

streetscooter_bialy

Streetscooter, czyli elektryczny samochód stworzony na potrzeby firmy DHL, zaczyna robić szerszą karierę. Aby bowiem dotrzeć z tym pojazdem także do zewnętrznych klientów, Streetscooter ma teraz trafić do oferty jednego z gigantów branży leasingowej. Mowa tutaj o firmie Alphabet, należącej do koncernu BMW i znanej także na polskim rynku.

Największe szanse na sukces Streetscooter ma w Holandii, pełnej stref ekologicznych oraz wyjątkowo wąskich ulic o handlowym charakterze. Dlatego też Alphabet zacznie przygodę z tym pojazdem właśnie w tym kraju, proponując go lokalnym przedsiębiorcom. Opracowana przez DHL maszyna ma przy tym oferować do 120 kilometrów zasięgu, będąc dostępnym z najróżniejszymi zabudowami. Mogą być to nie tylko furgony o ładowności 650 kilogramów, ale także na przykład małe wywrotki.

Co ciekawe, DHL oraz Alphabet przepowiadają tej nowej ofercie wielki sukces. Kurierski gigant już bowiem obwieścił, że przed końcem roku dwukrotnie zwiększy moce produkcyjne Streetscooterów. Tym bardziej trzeba mieć więc nadzieję, że Ursus naprawdę rozpocznie produkcję modelu Elvi i wprowadzi na elektryczny rynek polskiego konkurenta. Gdyby bowiem Elvi miało takie parametry, jak podawałem tutaj, sukces byłby raczej murowany.

iaa_dostawcze_zabudowy_23 iaa_dostawcze_zabudowy_21

Ten wpis ma 3 komentarzy

 1. Misza napisał(a):

  Widzialem te auta wczoraj w niemczech na lohr’e chyba na A6 lub A61. I zastanawialem sie jak tam sie ma konkurencja w postaci naszego Ursusa,podobnie wygladaja gabarytowo

  • radas96 napisał(a):

   i pewnie jak wejdzie szybko nasz Ursus wejdzie do tak szybko ją zakończy z powodu Pozwów od DHL i BMW za zbyt podobne auto z Arrinerą też tak było

   • Kkkkkkkk napisał(a):

    Nie mieszaj Ursusa w gowniana sprawę arrinery. Arrinera nie weszła i nie wejdzie nigdy do produkcji bo taki jest zamysł “producenta”- dymac ludzi żeby robić szum wokół tworzonych co rusz przy prezentacji “nowego super dopracowanego projektu który tym razem się uda” a co za tym idzie podbijać ceny giełdowe spółek.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.