OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 10 Wrzesień, 2019

Dyskontów Paliwowych stale przybywa – szóstą stację właśnie otwarto, siódma za kilka tygodni

Charakterystyczne, czerwone stacje nazwie Dyskont Paliwowy jeszcze niedawno były zupełną nowością. Dzisiaj natomiast można je już nazwać pełnoprawną siecią, obstawiającą najważniejsze drogi wyjazdowe z naszego kraju.

W minionym tygodniu zakończono prace na stacji w pobliżu Iłowej, przy węźle drogi nr 18. Obiekt dotychczas występujący pod marką Total stał się teraz szóstą stacją z sieci Dyskont Paliwowy. Wyposażono ją między innymi w dwa dwustronne dystrybutory szybkiego tankowania oleju napędowego, sklep oraz restaurację z polską kuchnią.

Tymczasem siódmy Dyskont Paliwowy jest już w przygotowaniu. Ma on stanąć przy autostradzie A4, przy zjeździe Kąty Wrocławskie. Otwarcie tego obiektu planowane jest na połowę października 2019 roku, a więc jest to kwestia najbliższych tygodni.

Dla niezorientowanych dodam, że Dyskont Paliwowy to sieć założona przez firmę Citronex – od lat zajmującej się między innymi transportem z naczepami chłodniczymi. Wszystkie Dyskonty należą bezpośrednio do Citronexu, a użyczanie marki innym przedsiębiorcom, na zasadzie franczyzy, jak na razie nie jest planowane.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować: