rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Styczeń, 2018

Dwie osoby zginęły w najechaniu na tył gabarytu – jednej z ofiar w ogóle nie dało się zidentyfikować

Dzisiaj w nocy, około godziny 23, samochód osobowy z dużą prędkością najechał na tył ponadnormatywnego transportu. Wszystko wydarzyło się na trasie A6 nieopodal Heilbronn.

Ciężarówka przewożąca dużą maszynę budowlaną zatrzymała się przed zjazdem na parking. Za nią zatrzymał się też pojazd pilotujący marki Renault, który miał zapewnić transportowi odpowiednią widoczność. Ktoś jednak zignorował sygnały ostrzegawcze i z pełną prędkością najechał na tył samochodu-pilota.

Siła uderzenia wepchnęła oba samochody na tył naczepy, a następnie oba wraki stanęły w płomieniach. Wraz z nimi spłonął kierowca winny całemu zdarzeniu, a także pasażerka samochodu pilotującego. Sama pilotka transportu uratowała się, bo uderzenie wyrzuciło ją z samochodu na jezdnię. Niemniej kobieta odniosła bardzo poważne obrażenia, zagrażające jej życiu.

Samochód, który najechał na pilotujące Renault, uległ doszczętnemu zniszczeniu. Służby ratunkowe nie potrafiły określić jakiej płci był kierowca, w jakim był wieku, ani nawet jakiej marki samochód prowadził. Same za siebie mówią też poniższe zdjęcia:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 14 komentarzy

 1. Damian napisał(a):

  Za takie parkowanie na wjeździe czy pasie rozbiegowym powinni nakładać mandaty idące w tysiące euro. Tak samo za parkowanie przed dystrybutorami.
  Zaraz zaczną się jęki, że gówno wiem i mam się nie odzywać. Ale tak się składa, że też jeżdżę na międzynarodówce i nigdy nie spędziłem nocy w takim miejscu. Trzeba być idiotą, żeby ryzykować własne i cudze życie. Ci z gabarytu przecież mają wyznaczone parkingi i pełne prawo do parkowania w określonych miejscach. Co więc tam robili?

  Szkoda tylko tych ludzi.

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Gabaryt zapewne stał w tym miejscu przygotowując się na wjazd na parking.

   • Damian napisał(a):

    Albo robiąc krótką pauzę, o tym poinformują śledczy.

    Wczoraj wieczorem na A4 koło Aachen widziałem nietypową scenę. Na wjeździe na “dzikusa” stał radiowóz a drugi na wyjeździe, tuż za zaparkowaną na poboczu ciężarówką. I co ciekawe, obydwa radiowozy oprócz “kogutów” miały włączone syreny. Tylko po co?

  • Sesek napisał(a):

   “Zaraz zaczną się jęki, że gówno wiem i mam się nie odzywać.”I zamknij się.

  • Fazik napisał(a):

   Damian gabaryt o tej porze raczej robił 45 minut lub zatrzymali się dosłownie na kilka minut celem sprawdzenia np. zabezpieczenia bo mogło coś puścić, winny tu nie jest kierowca ani pilot gabarytu. Jak mówisz że jeździsz na UE to wiesz jak się zachowują osobaki, że z lewego zjeżdzają w ostatniej chwili na zjazdy czy parkingi a jeśli chodzi o wyznaczone parkingi dla gabarytów to sam wiesz że często parking jest tak zastawiony na wjeździe że osobówka ma ciasno nie mówiąc o gabarytach a na samym parkingu masz pełno i trzeba budzić ludzi. Na milion nie stał tam na noc.

 2. Duffy napisał(a):

  Jakim trzeba być debilem żeby z pełną predkością pchać sie na parking?
  Najlepiej bezpośrednio z lewego skrajnego pasa. Winnego wcale nie żal. Szkoda ze znowu zginęła niewinna osoba

 3. sc_ream napisał(a):

  Mam film jak auta płynęły właśnie jeszcze przed przyjazdem służb. Mogę udostępnić. Przejezdzalismy tamtędy wczoraj… masakra

 4. fafik137 napisał(a):

  Proszę Was….. Nikt nawet nie przypuszcza ze ten osobak który spowodował tę tragedie mógł po prostu – kierowca oczywiście- zasnąć lub np grzebać w telefonie. Oznakowany pilot stoi przef wjazdem na parking i widać go z ok kilometra wiec nie stanął tam nagle i bez świateł. Co więc robrł w tym czasie kierowca osobówki???

 5. Scuderia ferarri fan napisał(a):

  Albo poprostu chciał się zabić.w ilu przypadkach tak jest ze zamiast samemu jebnac w drzewo to idzie na czołówkę.Juz się nikt nie dowie co było tego przyczyną.

 6. a4 napisał(a):

  Właśnie w tym przypadku juz się nie dowiemy, jednak polecam podróż nocną autostradą A4 w Polsce gdzie notorycznie na wyjazdach z parkingów stoją TiRy bo nie maja niby miejsc na parkingach. Za każdym razem jak jade wzywam policję i mam nadzieję ze skończa się te praktyki takiego parkowania. Niestety tam ludzie zgineli.

 7. kierowca61 napisał(a):

  …a4,” na wyjazdach z parkingów stoją TiRy bo nie maja niby miejsc na parkingach”,śmiać się mam w tym momencie ,czy płakać nad Tobą człowieku !? “za każdym razem jak jadę,wzywam policję,no niezły z ciebie kapuś !!!

 8. janusz napisał(a):

  Jednych miejscem pracy jest biuro, innych warsztat,jeszcze innych salon,sklep,punkt usługowy,a miejscem pracy kierowcy są drogi i coraz więcej na tychże drogach spotyka się idiotów,tak jak można ich spotkać gdy wchodzą do biura,warsztatu,sklepu !!!

 9. Edzio napisał(a):

  Do a4, jesteś kierowcą zawodowym??? Bo patrząc na twój komentarz aż mi się scyzoryk w kieszeni otwiera na cb ty cwelu komfidencie zasrany!!!!

Odpowiedz