rekrutuj 40ton665
Opublikowane 11 Październik, 2017

Dwaj kierowcy ciężarówek pomogli znaleźć skradzione dźwigi – każdy z nich dostał 25 tys. euro nagrody

Poszukiwanie skradzionych pojazdów przez posty na Facebooku to dzisiaj rzecz bardzo popularna. Dwóch belgijskich kierowców ciężarówek udowodniło zaś, że może być to też metoda bardzo skuteczna,

Wszystko zaczęło się w ubiegłym miesiącu. Wówczas belgijskiej firmie Michielsens skradziono dwa samobieżne żurawie, warte ponad milion euro każdy. Oprócz zgłoszenia sprawy na policję, firma zaczęła więc poszukiwania przez internet, dodając, że za pomoc w znalezieniu każdego z pojazdów przekaże 25 tys. euro nagrody.

Jak się okazało, był to bardzo dobry pomysł. Oba dźwigi zostały bowiem zauważone przez dwóch kierowców ciężarówek, wracających akurat z wyjazdu do Francji. Dany Bogman oraz Alex van Velzen przekazali odpowiednie informacje do firmy i faktycznie umożliwili odzyskanie pojazdów. Zgodnie zaś z obietnicą, firma przygotowała dwie nagrody po 25 tys. euro, rozdzielając je między kierowców. Ponadto właściciel przedsiębiorstwa zabrał kierowców na lot swoim prywatnym helikopterem, pokazując im port w Antwerpii z lotu ptaka.

Post, poprzez który poszukiwano pojazdów:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. Dawid napisał(a):

    Wreszcie fajna informacja.

  2. Łysy napisał(a):

    Tylko po co ujawnili nazwiska…..

  3. worek napisał(a):

    Swoją drogą ukraść taki dźwig. W ogóle nie rzuca się w oczy, jest malutki, cichy i poręczny 😀

Odpowiedz