Druga partia naklejek z logo 40ton.net – można już zamawiać!

Od kiedy skończyła się poprzednia partia naklejek 40ton.net, co jakiś czas dostawałem pytania odnośnie możliwości zamówienia kolejnych. Ciągle musiałem jednak odpisywać, że „niedługo”, że „za tydzień lub dwa”, że „nie mam chwilowo czasu”, za co oczywiście bardzo przepraszam. Oto jednak w końcu są – nowe naklejki, tym razem w innym kształcie. Oczywiście każda z nich zmniejsza spalanie o około 0,001 proc., gwarantuje wolne miejsce parkingowe na Garbsenie nawet w poniedziałkowy wieczór i ogłasza wszem i wobec, że wszelkie ciekawostki i aktualności ze świata ciężkiej motoryzacji mamy w tzw. małym palcu.

Kosztowo sprawa jest bardzo prosta – jedna naklejka to 5 zł, każda kolejna to 3 zł. Krajowa wysyłka jest już w to naturalnie wliczona. W chwili obecnej mam do dyspozycji około 75 naklejek i jak się skończą to oczywiście poinformuję. Kolejność zgłoszeń ma kluczową rolę.

Jak można zamawiać? Tak samo jak w przypadku poprzednich naklejek – należy napisać e-maila o tytule „naklejki” na adres [email protected]. We wiadomości proszę podać adres do wysyłki, a także ilość sztuk. W odpowiedzi zwrotnej ja podam dane do płatności. Co  2-3 dni będę podsumowywał przelewy, które dostałem i szedł z kopertami na pocztę.

Przykład nowej naklejki można zobaczyć poniżej. Długość to 14,5 cm.

SONY DSC