OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 20 Luty, 2017

Dostawczego Nissana na prąd wypożyczysz we Wrocławiu na minuty, korzystając przy tym z aplikacji

nissan_env200_wypozyczalnia_wroclaw

Aż 200 elektrycznych Nissanów, w tym dziesięć egzemplarzy niewielkiego dostawczaka e-NV200, trafi do dyspozycji wrocławian w ramach tak zwanego “car sharingu”. Samochody te będą wypożyczane na czas, z opłatami wynoszącymi około złotówki za minutę. Skorzystać z nich będzie mógł zaś każdy, kto zarejestruje się w internetowym systemie i ściągnie na swój telefon odpowiednią aplikację.

W praktyce oznacza to, że potrzebując we Wrocławiu pojazdu do szybkiego przejechania z punktu A do punktu B będzie można udać się do jednej z dwunastu stacji ładowania, wybrać albo małego Nissana Leaf, albo użytkowego Nissana e-NV200, a następnie otworzyć go i uruchomić korzystając ze wspomnianej aplikacji. Żadne kluczyki nie będą przy tym potrzebne. Ponadto Wrocław już zapowiada, że elektryczne auta będą miały przy tym szereg przywilejów. Zaparkujemy je w centrum za darmo, a ponadto skorzystamy z pasów przeznaczonych dla autobusów. W ten sposób miasto chce zachęcać ludzi do rezygnowania z posiadania własnych pojazdów.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

 1. Matt napisał(a):

  Gdzieś wyczytałem że złotówka za kilometr

  • Filip (autor 40ton.net) napisał(a):

   Ma być rozliczane na minuty, aby skłonić ludzi do jak najszybszego zwracania pojazdów do stacji ładowania. W ten sposób ma być rozwiązany problem ograniczonej dostępności pojazdów.

 2. enen napisał(a):

  Złotówka za minutę? 60 zł za godzinę? Żarty jakieś. Po co to komu? Taksówka wyjdzie znacznie taniej.

 3. d napisał(a):

  Po co to komu? Znajomym królika, którzy dostaną darmowe minuty i będą mogli rozjeżdżać ludzi na deptakach.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.