Dostawcza Skoda na bazie VW Transportera? Alfa Romeo na bazie Ducato? Zobacz te nietypowe grafiki

Jak wyglądałaby lekka wywrotka marki Mini? Co wyszłoby z połączenia Renault Trafic oraz aut osobowych Infiniti? I jak prezentowałaby się dostawcza Skoda, bazująca na Volkswagenie Transporterze? Możliwe, że nikt nigdy się nad tym nie zastanawiał. Gdyby jednak ktoś się jednak zastanawiał, rosyjski grafik Aksyonov Nikita przygotował dla niego odpowiedź.

Na poniższych grafikach zobaczycie połączenie samochodów dostawczych z elementami stylistycznymi ze współczesnych aut osobowych. Część z nich to projekty uzasadnione powiązaniami w dużych koncernach. Dla przykładu, dostawcze Infiniti bazuje na Renault Trafic oraz bliźniaczym Nissanie NV300, jako że Infiniti oraz Nissan to ta sama firma. Dostawcze Alfa Romeo stworzono na bazie Fiata Ducato, co zresztą miało już miejsce w przeszłości, w modelu AR6 (opisywanym tutaj). Dostawcza Skoda bazuje natomiast na prototypowym Volkswagenie Transpoterze z nadwoziem pickup, połączonym z przodem Skody Kodiaq.

Nieco inaczej sprawa ma się z Mini, Subaru oraz BMW. Grafikę z Mini-wywrotką stworzono na bazie Fiata Doblo w samowyładowczej wersji Work Up, projekt Subaru to kolejna wariacja na temat Renault Trafic, a BMW to połączenie elektrycznych modeli tej marki oraz Volkswagen Transportera.

Inne projekty tego grafika przejrzycie tutaj.

projekt_dostawczego_infiniti projekt_dostawczego_alfa_romeo projekt_dostawczej_skody projekt_dostawczego_mini projekt_dostawczego_subaru projekt_dostawczego_bmw