transfactor3665
Opublikowane 4 Sierpień, 2017

DAF Bloggers Day, czyli prezentacja nowych XF-ów dla kierowców szczególnie aktywnych w internecie

daf_bloggers_day_1

Polskie przedstawicielstwo marki DAF postanowiło dotrzeć do potencjalnych klientów oraz użytkowników w bardzo ciekawy sposób. Pod koniec lipca w Bielsku-Białej zorganizowano DAF Bloggers Day, czyli dwudniowe spotkanie z blogerami oraz vlogerami z branży transportowej. W znakomitej większości byli to oczywiście kierowcy.

Warto zacząć od wyjaśnienia wyjaśnienia skąd w ogóle wziął się ten pomysł. Wydaje mi się, że najlepiej opisuje to poniższa wypowiedź Zbigniewa Kołodziejka, odpowiedzialnego w firmie DAF za marketing: W DAF Trucks Polska wierzymy, że nikt nie jest w stanie nam powiedzieć tak wiele o pojazdach, jak ich użytkownicy. To oni w praktyce testują wszystkie rozwiązania, potwierdzając ich użyteczność, sprawność działania, ergonomię czy komfort jazdy. Dlatego postanowiliśmy zaprosić grupę najbardziej aktywnych, tzw. liderów opinii w branży transportowej, czyli osoby, które najczęściej są nie tylko kierowcami zawodowymi, ale także pasjonatami podążającymi za nowinkami, śledzącymi trendy, szukającymi ciekawostek na temat prowadzonych przez siebie pojazdów. Chcieliśmy, aby mogli poznać i wyrobić sobie opinię na temat nowych DAF-ów nie na podstawie informacji prasowych i artykułów, lecz własnych doświadczeń. Stąd pomysł, by zorganizować DAF Bloggers Day.

daf_bloggers_day_7

Na czym natomiast polegała ta impreza? Pierwszego dnia blogerzy mieli okazję zapoznać się ze zmodernizowanymi DAF-ami XF, poznając różnice względem poprzedniej generacji, a także odbywając jazdy próbne. Te ostatnie odbyły się z naczepami marki Wielton i 18-tonowym balastem, na około 100-kilometrowej trasie, także z odcinkami górskimi. Drugie dnia blogerzy wzięli zaś udział w szkoleniu z ekonomicznej jazdy, poprowadzonym przez instruktora Jarosława Ożyńskiego. A do tego doszła też atrakcja specjalna, w formie lotu helikopterem nad okolicą.

DAF zapowiada, że akcje tego typu będą kontynuowane.

Zdjęcia z wydarzenia:

daf_bloggers_day_2 daf_bloggers_day_3 daf_bloggers_day_4 daf_bloggers_day_5 daf_bloggers_day_6 daf_bloggers_day_8

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 11 komentarzy

 1. pete379 napisał(a):

  Słynny Andrzej też tam był.
  A Tadka z Tczewa kiedyś zaprosili do fabryki Renault i dyskutowal tam z inzynierami o nowych technologiach i poprawkach jakie zastosował w swojej “paryzanie”.

 2. Sosen napisał(a):

  A to nie Wojtek Chuchała przymierza się do kierownicy? Czyżby jakaś zmiana? 🙂

 3. Damian napisał(a):

  A kim jest ta pani? :>

 4. andrzej napisał(a):

  Typowy szofer Andrzej był pod wrażeniem z tego co pisał na facebooku.

 5. Blacha napisał(a):

  Daf poszedł drogą : “Je*ie nas Twój wieloletni staż bo nie masz fanpage’a.Testuj celebryto.”

  • pete379 napisał(a):

   A takie pytanie co to za ludzie? Bo nikogo nie kojarzę.
   Kurcze no jednak kierowcy chcą spędzać sami z siebie weekend w kabinie…

  • Gustav napisał(a):

   wlasnie po twarzach widać ,ze doświadczeniem za kierownica nie grzeszą. raczej bardziej zajmując tworzeniem się vloga i tworzenie filmow w których można znaleźć odkrywcze ze kolko z naczepy nie za bardzo pasuje do ciągnika na os napedowa (tak tak takie cos widziałem!!)albo zobaczcie jakie szef mi dal trupa do jezdzenia bo nie ma zaślepki w gałce zmiany biegow i pada odkrywcze ze chyba sluzy ta dziura jako popielniczka ,albo tu czy tam srubki brakuje ,lusterka nie sa przymocowane bo się ruszają (tez takie cos widziałem). i zamiast wkrecic te kilka srubek ,poprosić by uzupełnili na firmie braki ten kreci o tym film i zajmuje to 5 razy dluzej nie przykręcenie i zadebanie o pojazd którym jeździ. i na koniec pada zdanie ze będzie musial po raz kolejny zmienić firme bo ta jest be i w ciągu 3 miesięcy przepracowal w 5 firmach i wszystkie kaza pracować a on przecież kreci vloga i nie ma czasu na szoferowanie

Odpowiedz