Czytelnik radzi: nielimitowane rozmowy z Niemiec za zaledwie 2,99 euro miesięcznie, w ramach AldiTalk

alditalk_tanie_rozmowy_dla_kierowcow_ciezarowek_2

Panowie i Panie, teraz będę miał dla Was bardzo ciekawą poradę od Czytelnika Oskara. Podzielił się on ze mną swoim sposobem na bardzo tanie utrzymywanie kontaktu z rodziną w czasie tras po Niemczech, bez konieczności korzystania przy tym z internetu i bez martwienia się o roaming.

Zacząć trzeba od kupienia dwóch niemieckich starterów AldiTalk E-Plus, dostępnych w popularnej sieci marketów Aldi. Jeden taki starter to koszt 10 euro, które następnie otrzymujemy oczywiście do wykorzystania. Następnie na pierwszy z tych starterów wykupujemy usługę “Community Flatrate”, wycenioną na dokładnie 2,99 euro miesięcznie, podczas gdy drugi starter zostaje w Polsce, dajmy na to u naszej małżonki. Dzięki tej usłudze telefonowanie z Niemiec w ramach sieci będzie dla nas darmowe, telefon pozostawiony w Polsce obejmie standardowe u tego operatora darmowe odbieranie telefonów za granicą i w ten oto sposób możemy godzinami rozmawiać z naszą rodziną, nie martwiąc się przy tym o dodatkowe koszty. A jeśli potrzebujemy dużej ilości internetu, za 15 euro miesięcznie na ten sam starter wykupimy jeszcze 5 GB niezłego internetu.

Jak uruchomić pakiet “Community Flatrate”? Najprościej dokonać tego przez infolinię, dostępną pod numerem 1155 i wybierając następnie numer wewnętrzny 8, lub przez darmową aplikację na telefon, oczywiście o nazwie AldiTalk. Tam logujemy się, wybieramy ekran “Optionen buchen” i już możemy wybierać pakiety, których koszt zostanie pokryty ze wspomnianych 10 euro zawartych w starterze. I jeszcze jedna uwaga na koniec – każdy taki starter powinien zostać zarejestrowany na adres znajdujące się na terenie Niemiec i trzeba tego dokonać, aby korzystać z opisanego pakietu. Inna sprawa, że nie słyszy się o weryfikowaniu, czy podany przez nas adres oraz dane użytkownika są prawdziwe 😉

alditalk_tanie_rozmowy_dla_kierowcow_ciezarowek_1