OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 8 Kwiecień, 2014

Czarny silos pokryty graffiti, czyli nietypowy pomysł na tuning naczepy

Na jednej ze stacji benzynowych między Płockiem a Włocławkiem spotkałem wczoraj MAN-a TGS z firmy MIŚ, którego sprzęgnięto z nietypową naczepą. Był to czarny silos, którego ktoś potraktował zdrową dawką graffiti. Kolorowe malunki pokryły nadwozie naczepy niemalże całkowicie i trzeba przyznać, że efekt końcowy okazał się być bardzo interesujący. Szkoda tylko, że tak efektowna naczepa nie jeździ z pasującym, czarnym ciągnikiem siodłowym, który stworzyłby z nią naprawdę piękny zestaw. Poniżej oczywiście kilka zdjęć, a przy okazji także pytanie – co Wy sądzicie o tego typu modyfikacji? Ktoś miał ciekawy pomysł i nieźle go zrealizował, czy może ktoś po prostu skrzywdził niewinny silos oszpecając go gryzmołami?

Edit: Wyjątkowa naczepa pochodzi z nieistniejącej już firmy Asam z siedzibą w Niemczech. Pomalowane graffiti silosy były znakiem rozpoznawczym tego przedsiębiorstwa.

mis_naczepa_graffiti_1 mis_naczepa_graffiti_2 mis_naczepa_graffiti_3 mis_naczepa_graffiti_4

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. Bebok napisał(a):

    IMHO gdyby był to jakiś ciekawy motyw graficzny “dopasowany do branży”, mogło by to wyglądać naprawdę super 😀 Osobiście np nie zawsze lubię gołe baby i pająki na kabinach. Jakoś kojarzy mi się to z kiczowatymi naklejkami tunerów na grzybowozach typu Fabia I. Taki nowoczesny i przemyślany projekt “zrobiłby robotę”!

  2. Igor napisał(a):

    Miś posiada co najmniej dwie takie naczepy. Silosy należały wcześniej do niemieckiego przewoźnika Asam, który obecnie nie istnieje, został wchłonięty przez Greiwing Logistics.

    Zdjęcia do zobaczenia w temacie Miś na stronie Truck-Spotters.eu: http://www.truck-spotters.eu/index.php?topic=98.0

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.