Cyfrowy dwumiesięcznik „W Trasie”, pełen ciekawostek i podcastów od marki Michelin

Publikacja na zamówienie

Michelin to marka oponiarska o szczególnym wizerunku i więzi z klientami. Ponad 130 lat historii na rynku mówi samo za siebie, a charakterystyczne maskotki Michelin nie bez powodu stały się jednym z najpopularniejszych dodatków tuningowych w Europie. By natomiast wspierać dalsze budowanie tej społeczności, firma zaczęła wydawać swój własny, cyfrowy magazyn, skierowany do przewoźników, kierowców i po prostu entuzjastów transportu.

Magazyn otrzymał tytuł „W Trasie”, wydawany jest co około dwa miesiące, obecnie można zapoznać się z trzecim numerem, a czwarty znajduje się właśnie w przygotowaniu. Co też ważne, nie jest to wydawnictwo poświęcone tylko oponom, a wręcz ogumienie stanowi tutaj tematyczną mniejszość. Zamiast tego postawiono na treści o charakterze ciekawostkowym, jak na przykład historia samochodów ciężarowych, czy zagadnienia dotyczące ich projektowania. Są też rozmowy z właścicielami firm transportowych oraz różnego rodzaju porady od ekspertów. Ponadto część treści nie ma formy standardowych artykułów, lecz wydawana jest jako podcasty do słuchania, w ramach serii „Truckers Talk”.

Trzeci numer magazynu zawiera między innymi wywiad z Dyrektorem ds. Projektów w firmie DAF, wyjaśnia jakie formy modyfikowania wyglądu opon są dopuszczalne, a także podaje przykład brytyjskiej firmy transportowej skutecznie odchodzącej od samochodów spalinowych. Ze wszystkim możecie zapoznać się pod tym linkiem. Dwa poprzednie numery dostępne są tutaj oraz tutaj, natomiast wszystkie osoby, które nie chcą przegapić kolejnych wydań, mogą dołączyć do internetowej społeczności Michelin For My Business, korzystając ze strony internetowej www.pro.michelin.pl/michelin-for-my-business. Wiąże się to z podaniem adresu e-mail oraz wskazaniem swoich związków z ciężarowym ogumieniem.