OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 10 Czerwiec, 2019

Ciężarówka zablokowała “korytarz życia”, gdyż kierowca bardzo spieszył się do toalety

W niemieckich mediach głośno jest o belgijskim kierowcy ciężarówki. Mężczyzna ten zablokował „korytarz życia”, próbując w ten sposób dojechać do toalety.

Wszystko dotyczy wypadku, który w czwartek wieczorem wydarzył się na niemieckiej trasie A3, nieopodal Würzburga. Problemy z „korytarzem życia” pojawiły się tam już na samym początku, gdyż nie wszyscy kierowcy zjechali na bok. Ostatecznie strażacy dobiegali więc do rannych pieszo, mając do pokonania 300 metrów.

Następnie, gdy korytarz ratunkowy został już utworzony, z przejazdu nim zaczęła korzystać cywilna ciężarówka. Pojazd ten prowadzony był przez 38-letniego Belga, który tłumaczył się potrzebami fizjologicznymi. Bardzo spieszyło mu się do toalety i zamierzał dojechać tam drogą dla służb ratunkowych.

Niestety ciężarówka okazała się zbyt duża, by przejechać między samochodami. Dojazd do miejsca wypadku znowu został więc zablokowany, a w sprawie musiały interweniować służby ratunkowe, Wyprowadziły one ciężarówkę na remontowany fragment drogi i wypisały kierowcy mandat na 240 euro. W dalszą drogę do toalety ruszył on już pieszo.

Zdjęcie nie jest bezpośrednio związane z tekstem.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować: