Ciężarówka wjechała w auto z matką i trójką dzieci- tragedia na zakręcie za Płońskiem

Na drodze krajowej nr 7 pod Płońskiem, na dosłownie pierwszym zakręcie po zjechaniu z S7, doszło dzisiaj do bardzo tragicznego zdarzenia. Ciężarówka zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z autem osobowym.

Około godziny 11:30 Scania serii R z wywrotką zmierzała na północ, w kierunku Mławy. Na łuku w prawo wypadła ze swojego pasa ruchu, tuż pod nadjeżdżające z naprzeciwka Audi A4. Pojazdem tym kierowała 36-letnia mieszkanka najbliższej okolicy, a pasażerami było troje jej dzieci, w wieku 2, 6 oraz 14 lat.

Na miejsce ściągnięto nie tylko całą grupę karetek, ale też trzy śmigłowce pogotowia ratunkowego, z Warszawy, Olsztyna oraz Bydgoszczy. Natychmiast podjęto próbę reanimacji, lecz niestety życia 36-latki nie udało się już uratować. Dzieci przeżyły zdarzenie, lecz znalazły się w stanie ciężkim, wymagając transportu do szpitala w Warszawie.

47-letni kierowca Scanii, pochodzący z okolic Ełku, nie odniósł żadnych obrażeń. Wiadomo też, że nie był on pod wpływem alkoholu. Dlaczego więc na zakręcie zjechał na lewo? Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest jeszcze znana.

Źródło zdjęć: KPP Płońsk