OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 18 Grudzień, 2017

Ciężarówka wjechała w przewrócone drzewo – konar zgniótł kabinę na wysokości miejsca kierowcy

Przy okazji ubiegłotygodniowych wichur doszło do tragicznego wypadku. W miniony wtorek, na drodze krajowej nr 19, samochód ciężarowy uderzył w powalone drzewo. Kabina DAF-a XF95 została przy tym dotkliwie uszkodzona, a kierowca odniósł ciężkie obrażenia.

Około godziny 5 rano, w miejscowości Dukla wiatr, powalił drzewo rosnące w lokalnym parku. Przewróciło się ono na jezdnię, tuż przed Volkswagena Golfa oraz DAF-a XF95. Kierowca Volkswagena w porę zareagował, zatrzymując się przed przeszkodą. Kierujący DAF-em nie zauważył jednak niebezpieczeństwa, wjeżdżając wprost w drzewo i trącając jeszcze Volkswagena.

Powalony konar uderzył w kabinę na wysokości miejsca kierowcy. Kierujący DAF-em 23-latek został więc ciężko ranny, mając obrażenia przede wszystkim dolnych kończyn. Ponadto został on uwięziony we wraku, a uwolnienie go wymagało użycia hydraulicznego sprzętu.

Niestety, jak poinformował mnie Czytelnik Damian, młody kierowca zmarł później w szpitalu. Odniesione obrażenia okazały się więc śmiertelne.

Nagranie z miejsca zdarzenia, przygotowane przez Podkarpacie112.pl:

Ten wpis ma 4 komentarzy

  1. Marczi napisał(a):

    Dzisiaj a3 za frankfurtem wypadek kilku ciezarowek podobno 2 śmiertelne a wszystko przez atak zimy autobana zamknieta od 5 do teraz.. napisz coś jak znajdziesz 😉

  2. Hrumol napisał(a):

    On trzymał nogi na desce czy co – przecież kabina nie wygląda nawet na bardzo zgniecioną.

  3. Rafik napisał(a):

    Brak zapiętych pasów bezpieczeństwa, czy co się stało, że przy tak niewielkich uszkodzeniach kabiny kierowca zmarł w szpitalu? Kondolencje dla rodziny chłopaka, toż to tydzień do Bożego Narodzenia. W czyjejś rodzinie będzie o jedno wolne miejsce przy stole więcej 🙁

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.