rekrutuj 40ton665
Opublikowane 9 Styczeń, 2017

Ciężarówka znowu użyta do wjechania w tłum – odpowiedzialność przypisuje się zwolennikowi ISIS

ciezarowka_zamach_izrael

Państwo Islamskie prawdopodobnie po raz kolejny zaatakowało przy użyciu samochodu ciężarowego. W niedzielę, w izraelskim Jeruzalem, doszło bowiem do zamachu terrorystycznego, w którym na śmiercionośne narzędzie wybrano Mercedesa LK. 28-letni zamachowiec, pochodzący z Palestyny, wjechał tą ciężarówką w grupę młodych, izraelskich żołnierzy, wysiadających akurat z autobusu. W wyniku potrącenia czterech z nich zginęło na miejscu, a siedemnastu zostało rannych. Pozostali zdołali szybko zastrzelić terrorystę.

Jak podają władze Izraela, zamachowiec najprawdopodobniej był zwolennikiem Państwa Islamskiego i to w jego imieniu dokonał zamachu. Pasowałoby to do instrukcji, które ISIS wydało jeszcze przed zamachem w Nicei. Podkreślano wówczas, że samochód ciężarowy to doskonałe narzędzie do siania terroru bez użycia kłopotliwych materiałów wybuchowych.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 8 komentarzy

 1. Maciek napisał(a):

  A oni chcą ciężarówki bez kierowców wtedy ISS wyszkoli się w cyber terrorystce i zacznie atakować kilkudziesięcio tonowymi pojazdami zabijając tysiące ludzi. Wystarczy, że przejmą kontrolne jak jedna ogromną firmą transportową i w jednym czasie w całej Europie zakatują ludność cywilna!!! FBI już 3 lata temu zauważyli ten problem.

  • Diabeł napisał(a):

   Spokojnie, ludziom, którzy na to prawnie pozwolili (bezzałogowe auta) włos z głowy nie spadnie. Trzeba się do partii zapisać potem co cztery lata zmieniać poglądy. Wystarczy w moim przypadku tylko dziesięć razy, potem emerytura.

 2. andrzej napisał(a):

  zle sie dzieje na swiecie…

  • Szymański napisał(a):

   Bo dawno nie było wojny….

   • Smo_Ua napisał(a):

    Czytam i niewierze. Twoją odpowiedzią na to że źle dzieje się na świecie jest wojna? Uważasz że wojna zwalczysz zło ? Myślisz że w rzeczywistości wojna kiedykolwiek się skończyła ? Dopóki będzie istniał Bóg w postaci pieniędzy, bogactwa materialnego A nie moralnego wojna nigdy się nie skończy. Niestety już jest za późno. Nie zwalczymy już miłością zła. Wszystko zaszło za daleko i ludzie zaprogramowani chęcią posiadania niestety ze zła stworzą jeszcze większe. Bądźmy świadomi tego że uczestniczymy w procesie gdy ludzkość dobiega końca

 3. kitty napisał(a):

  Nie wjedzie cieżarówką,wjedzie rowerem.Nie widzę żadnej różnicy.Wystarczy mu kilkanaście granatów na szyi…

 4. Bob napisał(a):

  Myślę, że pisanie “Państwo islamskie” o Palestyńczyku nijak się ma do terrorystów. Pamiętajmy, że kilku gości się kiedyś spotkał i stworzyło Izrael jednocześnie zabierając część kraju Palestyńczykom. To taka Polska po rozbiorach i pamiętajmy jedynym krajem który nie uznał rozbiorów polskich była islamska obecna Turcja.

  “W czasach, kiedy żadne z państw nie sprzeciwiło się uciskowi Polski przez wrogich sąsiadów, jedynymi naszymi przyjaciółmi byli Turcy. Darzymy Turków przyjaźnią jako ten naród, który nie ugiął się przed naszymi wrogami i nie zaakceptował rozbiorów Polski.”
  Adam Mickiewicz

  http://natemat.pl/91037,polak-turek-dwa-bratanki-6-rzeczy-ktorych-mogliscie-nie-wiedziec-o-wspolnej-600-letniej-historii-obu-krajow

 5. 1228 napisał(a):

  Palestyńczyk poprostu po zamachach w Europie stwierdził że ciężarówka to dobre narzędzie do ataku. ISIS weźmie odpowiedzialność za każdy zamach. Czemu wjechał w żołnierzy a nie w cywili na jakimś targu? Wiadomo że Palestyna z Izraelem walczą od dawna. Izrael to państwo, które w 1948r powstało praktycznie przez pomyłke.

Odpowiedz