Ciągniki Renault T460 dla Transport & Logistik Management – pierwsze takie na Dolnym Śląsku

Na początku lutego kolejne pojazdy z nowej gamy Renault Trucks trafiły do klienta. Tym razem zrealizowane zostało zamówienie na dwa ciągniki siodłowe T460, wyposażone w 11-litrowe jednostki napędowe o mocy 460 KM (338 kW), spełniające wymagania normy Euro 6. Pierwsze tego typu pojazdy na Dolnym Śląsku odebrała firma Transport & Logistik Management z Siechnic k. Wrocławia.

renault_t460_transport_logistik_management_01 renault_t460_transport_logistik_management_02 renault_t460_transport_logistik_management_03

Uroczyste przekazanie ciągników siodłowych z nowej serii T nastąpiło w dolnośląskiej siedzibie dealera Renault Trucks, firmy Retos w Pietrzykowicach k. Wrocławia. Z rąk Rafała Zmarzłego, przedstawiciela handlowego francuskiego producenta, kluczyki odebrał Jarosław Bednarczyk, właściciel firmy Transport & Logistik Management.

Flota dolnośląskiej firmy liczy aktualnie 7 pojazdów i w większości są to samochody marki Renault Trucks. Nowo odebrane pojazdy są jednak pierwszymi we flocie tego przewoźnika, spełniającymi ekologiczną normę czystości spalin Euro 6. Jak deklaruje Jarosław Bednarczyk, stopniowo będzie wymieniał samochody starszych roczników i to również na modele nowej gamy francuskiego producenta. Tymczasem dopiero co odebrane Renault T460 nie zagoszczą na Dolnym Śląsku na długo, gdyż zaraz po odbiorze jadą do Szwajcarii, gdzie pracują i stacjonują samochody z Transport & Logistik Management.