Ciągnik siodłowy, który modyfikowano na żywo w czasie 8-dniowych targów IAA 2016 w Hanowerze

t520_bg_transport_targi_iaa_7

Nowe Renault z francuskiej firmy transportowej BG Transport bezsprzecznie zwraca uwagę. Najciekawszy jest tutaj jednak nie tyle sam wygląd, co historia całego tuningu. Ten szary ciągnik, pokryty ozdobnymi malunkami, wyposażony w polerowane dodatki i wyjątkowe wnętrze, został bowiem zmodyfikowany na terenie targów IAA 2016 w Hanowerze, w czasie trwania imprezy.

Na poniższym zdjęciu widzicie opisywany pojazd tuż przed targami:

t520_bg_transport_targi_iaa_1

Opisywane Renault Trucks T520 High można było zobaczyć na targowym stanowisku francuskiego producenta. Wydzielono tam dla niego specjalną przestrzeń, a następnie do akcji wkroczyli Sven Punke oraz Marcel Barth z niemieckiej firmy Truck Tuning Center. Na żywo można było zobaczyć jak przygotowują oni malunki pistoletem do aerografu, obszywają poszczególne elementy wnętrza oraz montują dodatki. Na prawej stronie kabiny pojawiła się scena z placu budowy amerykańskiego wieżowca, lewa strona „odkrywa” fragment stalowej konstrukcji, natomiast obicie sypialni w ciekawy sposób połączyło szarość z kolorem oryginalnej skóry foteli. I w ten oto sposób, w ciągu zaledwie ośmiu dni (plus poczynione wcześniej przygotowania do pracy), zwykły szary ciągnik zamienił się w jeden z najciekawszych egzemplarzy Gamy T, jakie jeżdżą po drogach. Zobaczcie sami, na zdjęciach wykonanych pod koniec trwania targów:

t520_bg_transport_targi_iaa_4 t520_bg_transport_targi_iaa_2 t520_bg_transport_targi_iaa_3 t520_bg_transport_targi_iaa_5 t520_bg_transport_targi_iaa_6