transfactor3665
Opublikowane 9 Listopad, 2017

Chciał wjechać ciężarówką w budynek, aby zabić byłą partnerkę – niemiecka policja użyła kolczatek

Na niemieckiej autostradzie A8, między węzłami Perl oraz Perl-Borg, rozegrały się dzisiaj sceny niczym z filmu akcji. Powód ku temu też był nie byle jaki – policjanci musieli zatrzymać kierowcę ciężarówki, który zamierzał wjechać w budynek.

Jak podał “Saarbrücker Zeitung”, kierowca sam zgłosił się na policję. Mężczyzna twierdził, że jedzie w kierunku domu swojej byłej partnerki, chcąc wjechać w niego ciężarówką. 33-latek brzmiał jak osoba będąca pod wpływem ogromnych emocji. Twierdził też, że poprzez wjechanie w budynek chce pozbawić kobietę życia.

Policjanci dowiedzieli się, że mężczyzna prowadzi ciągnik siodłowy z cysterną i jedzie autostradą A8. Pierwszą próbę zatrzymania ciężarówki podjęto więc przy zjeździe na parking Moseltal. Szaleniec zignorował jednak dawane mu sygnały, dalej pędząc autostradą. O godzinie 5 rano policja podjęła więc decyzję, że użyje kolczatek. Przygotowano je właśnie między węzłami Perl oraz Perl-Borg.

Przebicie opon skutecznie zatrzymało ciężarówkę i pozwoliło aresztować jej kierowcę. Przy okazji przebito też opony w innej, zupełnie przypadkowej ciężarówce, która również została unieruchomiona. Co więcej, ściągnięcie z drogi pojazdów bez opon nie wchodziło w grę. Autostrada A8 musiała więc zostać tymczasowo zamknięta, aby służby techniczne na miejscu wymieniły opony na nowe.

Poniżej zamieszczam zdjęcie zatrzymanego przez policję zestawu. Zapewne zwrócicie uwagę, że jest to zestaw z belgijskiej firmy transportowej, pochodzącej z południa kraju. Niemniej 33-letni kierowca nie był Belgiem, a Niemcem, mieszkającym tuż przy francuskiej granicy.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 18 komentarzy

 1. andrzej napisał(a):

  szef by sie ucieszył, gdybym to ja jechał za nim i to mi przbiliby opony ;-).
  pewnie jakieś miszelinki, albo danlopki by wpadły w zamian za kellisy, czy inne fullruny

 2. Kieromen napisał(a):

  Tak Panowie pierw 3/1 lub 4/2 w budzie puzniej takie cyrki ze kochana ma go gdzies. Wyobrascie sobie ze kiero siedzi w domu z dziecmi opiekuje sie nimi a zonka jedzie do pracy na 4 tygodnie,czasem zadzwoni,po 4 tyg wpada na kilka dni pokreci sie po chacie ale jeszcze w miedzyczasie musi sie napic ze szwagierka spotkac z kolezankami i jedzie znow na3 lub4 tyg ale kasa jest!fajnie by bylo?

 3. Vincent Vega napisał(a):

  Ale o kobietę tak się błażnić pół świata tego jest trzeba mieć zryty łeb

 4. ASP napisał(a):

  “Łobuz kocha najbardziej “.

 5. Lol30 napisał(a):

  Czy ty jeździsz 3/1 czy 4/1 czy jesteś codziennie w domu jak będzie chciała cię zdradzić czy zostawić i tak to zrobi tylko jak jesteś co dziennie więcej musi się czajic a skutek ten sam

 6. Adam napisał(a):

  A wystarczyłoby zrobić sztuczny Stau i wyjąć gościa z auta

 7. zygmunt55 napisał(a):

  Taki żart można komuś zrobić z telefonu jednorazowego ale byłyby jaja niesamowite 😀

 8. Dawid napisał(a):

  A niech idzie w diabły, TEGO KWIATU JEST PÓŁ ŚWIATU.

 9. Martinez napisał(a):

  No co za idiota… samemu się podać na policję, nie reagować na późniejsze blokady. Niemiecki naród coraz bardziej mnie zadziwia.

 10. Ukr napisał(a):

  Przecież to Ingo Dinges , niemiecka firma.

Odpowiedz