rekrutuj 40ton665
Opublikowane 9 Czerwiec, 2016

Była godzina 11 rano, kiedy drogą nr 22 jechał sobie kompletnie pijany kierowca Renault Premium

pijany_renault_premium

Jak powszechnie wiadomo, przed godziną 12 gentlemani alkoholu nie spożywają, zaś jeśli ktoś pił, to w żadnym wypadku nie powinien jechać. Kierowca srebrnego Renault Premium najwyraźniej nie słyszał jednak o żadnej z tych zasad, więc pozostaje nam się tylko cieszyć, że WITD Gdańsk zatrzymało go zanim doszło do jakiejkolwiek tragedii. A oto i komunikat na ten temat:

W dniu 4 czerwca 2016r. w godzinach porannych inspektorzy transportu drogowego WITD Gdańsk wykonywali czynności kontrolne na drodze nr 22 w miejscowości Knybawa.  Około godziny 11.30 zatrzymali do kontroli pojazd członowy, który jechał z Czernikowa /powiat toruński/ do Malborka. Po zatrzymaniu na punkcie kontrolnym kierowca bełkocząc tłumaczył inspektorem, gdzie jedzie i dlaczego mu się spieszy. Od razy było widać, że kierowca jest pod wpływem alkoholu. Po wyjściu z pojazdu inspektorzy musieli pomagać kierowcy żeby ten utrzymał się na nogach

Wynik kontroli trzeźwości był druzgoczący alkotest ujawnił ponad 2 promile alkoholu. Kierowca tłumaczył, że przesadził z alkoholem poprzedniego dnia ponieważ sądził, że sobota będzie jego dniem wolnym. W celu przeprowadzenia dalszych czynności inspektorzy przekazali kierującego wezwanym na miejsce policjantom z Tczewa.

Swoją drogą ciekawie ktoś wkomponował tutaj dodatkowe światła w zderzaku.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 12 komentarzy

 1. 13*60 napisał(a):

  To ile musiało być “wczoraj” ?
  Aż dziw ,że jeszcze chłopina żyje !

 2. Stasz napisał(a):

  dodatkowe światła na zderzaku pewnie po to, żeby jak jedzie w nocy zamroczony po pijaku to nie było mu za ciemno 😀

 3. Damian_NO napisał(a):

  Pomyśleliście może o tym, że on może być zupełnie innym człowiekiem za kierownicą?czuł się dobrze to pojechał. Rodacy, co sie z Wami dzieje…?

 4. kitty napisał(a):

  Wielkie mecyje…Wystarczy zrobić rano dmuchanko wyjeżdżającym po długiej pauzie.Ciekawe jaki odsetek kierowców poszedłby do odstrzału???

 5. Esgeo napisał(a):

  A jakim można być czkowiekim z dwoma promilami za kółkiem?…

 6. Misiek napisał(a):

  Tak na moje oko to jest stara PREMIUMKA DCI, tylko zderzak przedni dostała z DXI.
  Nie prawdasz? 😉

  • L napisał(a):

   A najlepsze jest to, że ten zderzak pasuje znakomicie do linii auta i idealnie zgrywa się z wlotem powietrza. 😀

 7. Kondzior napisał(a):

  Ale DziadTransowa hybryda! Zderzak z DXi a do tego ramki halogenów od DAFa wklejone na silikon.Ale nie ma co narzekać bo halogenów w opór ma to i jest czym poszpanować w oczekiwaniu na załadunki pd firmami w kraju.

  • das napisał(a):

   Jak Premiumka to już musi być dziadtrans… Nie widać nawet po niej mocnego wyeksploatowania…

  • Czlowiek napisał(a):

   Zawsze kuwa dziadtransowy, gdyby ten zderzak miał coś z dziadtransa to by była w nim dziura, bo nie sądze żeby dziad był skory do kupowania halogenów.
   Nie znam firmy i możliwe, że dziady, ale generalnie pomysł na premiumke dosyć oryginalny.

Odpowiedz