OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 13 Czerwiec, 2017

Bułgarski tuning z motywami sakralnymi, czyli pierwsze w kraju S730 z Jezusem oraz Samarytanką

scania_s730_bulgaria_jezus

Niewielka firma Georgievi Trans, licząca zaledwie siedem zestawów, to pierwszy w Bułgarii posiadacz Scanii S730. Już sam fakt zamówienia tak kosztownego pojazdu przez tak małą firmę może być uznany za ciekawostkę, zwłaszcza że Georgievi Trans jeździ ze zwykłymi firankami i obsługuje przy tym rynek niemiecki. Co jednak jest w tym wszystkim najciekawsze, to tuning, który tej ciężarówce zaserwowano.

Dopiero co odebrana S-ka ma kolor żółty, łączy to z dodatkami we włoskim stylu, czyli polerowaną blachą oraz ogromną ilością obrysówek, a do tego dochodzi okleina o sakralnym charakterze. Zarówno z lewej, jak i z prawej strony nadwozia można zobaczyć obraz nawiązujący do Ewangelii według św. Jana. Mówiąc bardziej konkretnie, jest to scena spotkania Jezusa z Samarytanką przy Studni Jakuba.

Warto dodać, że takie motywy biblijne nie są w Georgievi Trans niczym nowym i oklejenie tego typu otrzymały już cztery firmowe ciężarówki. Właściciel firmy tłumaczy, że w ten sposób symbolicznie oddaje on swoją flotę w ręce Boga.

Źródło zdjęcia oraz dodatkowe fotografie: Kamioni.bg

Ten wpis ma 12 komentarzy

 1. Tadek z Tczewa napisał(a):

  A w weekend Szoszony kreca pauze, wsuwajac paprykarze i popijajac piwkiem po piatkowej libacji parkingowej leczac kaca!!! Pieknie! Pozdrawiam Tadek z Tczewa po wakacjach!

 2. Gfkk napisał(a):

  Jak pojedzie na firmę gdzie muslimy pracują to go wygonią

  • asdf napisał(a):

   Dlaczego “musimy” tolerować wszystko co muzułmańskie, podczas gdy muzułmanom niejako daje się przyzwolenie na bezwzględne atakowanie (zarówno dosłowne jak i przenośne) wszystkiego co chrześcijańskie?

 3. rs7 napisał(a):

  Dwie wiochy w jednym:

  1.Tadek z tczewa powrocil.
  2.Ten “tuning” to totalny syf!

  • mack napisał(a):

   rozumiem jakby były tam islamy to byłby najbardziej spoko?
   tak na boku, zmieniłbym tylko kolory obrysówek na srebrne, żółte to może pasują ale do guldeńskiego pseudo tuningu, nie do nowego auta

 4. andrzej napisał(a):

  Tak z czystej ciekawości, czy w PL dokonał już ktoś zakupu S730?

 5. Mad mike napisał(a):

  Do Polski nie przyjedzie,bo mu zaraz dowalą za pomarańczowe światła z przodu pojazdu.

 6. wiesniak napisał(a):

  a ja ujme to tak, fajnie czy nie fajnie to wyglada ale jak bedzie ciapatych rozjezdzal to w imie boga, ta scania zrobi jeszcze furore. poczekajta tylko jak na anglie poleci…

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.