OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 26 Kwiecień, 2018

Tak brzmi Renault Gamy T Euro 6 ze zmodyfikowanym układem wydechowym, a nawet z kominami

Wielka Brytania to rynek, na którym Renault Trucks Gamy T szybko się przyjęło i znalazło zwolenników. Do tego stopnia, że na drogi zaczęły nawet wyjeżdżać zmodyfikowane egzemplarze. Mają one przy tym dźwięk, którego po “Renówkach” Euro 6 raczej nikt by się nie spodziewał.

Za przygotowanie tego dźwięku odpowiada TruckMax, czyli brytyjski specjalista od układów wydechowych. Dwa miesiące temu przedsiębiorstwo to pochwaliło się pierwszym zmodyfikowanym przez siebie Renault Trucks Gamy T (powyżej). Był to samochód należący do firmy Neil Simon Haulage i doposażony w dwa klasyczne kominy układu wydechowego. Co też ważne, kominy te będzie nie tylko słychać, ale też widać, jako że opisywany ciągnik pracuje z niską naczepą samowyładowczą.

Po zmodyfikowaniu tego białego ciągnika, TruckMax szybko otrzymało kolejne zlecenia na modyfikację Gamy T. Modyfikacjom poddano więc już kilka egzemplarzy, a jeden z nich, należący do Bennett’s Haulage, uwieczniono też na filmie. To najmocniejszy wariant z 13-litrowym silnikiem o mocy 520 KM. Tuningowy układ wydechowy został w nim wyprowadzony na boki i brzmi naprawdę ciekawie.

TimoCom – Łączymy ładunki z pojazdami.

To może Cię zainteresować:

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. papacior napisał(a):

  W tej sprawie
  Królowa może być tylko jedna i jest nią na pewno SCANIA V8 i tyle w tym temacie słychać

  • dono napisał(a):

   Panie Dzieju, Scania R Euro 3/4 na grubym kominie i do tego sterowana z kabiny przystawka Super Sound. Przejazd w nocy przez wioskę na pełnej mocy i dwa dni krowy nie dają mleka.

 2. Piotrek napisał(a):

  Nie jestem fanem Scani i niewiem czym sie ludzie podniecaja ale dzwięku silnika scani V8 nikt nie pobije

 3. Dawid napisał(a):

  Panowie scania moze jest super ale posłuchali byście starego mana v10 to zmienili byście zdanie z tej scani (zeby mie było nie jestem fanem mana)

 4. Szymański napisał(a):

  Starsze amerykańskie silniki, nawet rzędowe, brzmią o wiele lepiej niż Scania i nie trzeba im tuningowego wydechu. Nawet Scania 113 brzmiała lepiej, niż dzisiejsza V8.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.