rekrutuj 40ton665
Opublikowane 2 Marzec, 2016

Brytyjski przewoźnik okleja całą swoją flotę wywrotek i aut dostawczych wizerunkami superbohaterów

volvo_fmx_kolejone_batman_1

Nie jestem oczywiście żadnym specjalistą od branży zabawkarskiej, ale pozwolę sobie na stwierdzenie, że wywrotki to chyba najczęściej spotykane zabudowy w zabawkowych ciężarówkach. Kiedy natomiast połączymy to ze starą niczym świat prawdą, że faceci nigdy nie dorastają, a jedynie wymieniają zabawki na większe, widoczne powyżej Volvo po prostu przestaje dziwić.

Mowa tutaj o potężnym, 540-konnym egzemplarzy modelu FMX, który trafił do brytyjskiej firmy transportowej DJ Grab Services. Samochód ten można określić naprawdę uniwersalną maszyną budowlaną, z racji połączenia zabudowy samowyładowczej marki Thompsons z żurawiem załadunkowym dostarczonym przez firmę Palfinger. A jeśli i to nie wystarczy do wykonania danego zlecenia, to przecież zawsze można poprosić o pomoc samego Batmana, którego wizerunkami oklejono tutaj całą kabinę 😉

volvo_fmx_kolejone_batman_3 volvo_fmx_kolejone_batman_2

A już tak bardziej na serio – tak ozdobiona wywrotka musi doskonale przyciągać wzrok, choć dla pracowników DJ Grab Services to chyba akurat nic nowego. Wystarczy bowiem krótki rzut oka na facebookowy profil tej firmy, aby zdać sobie sprawę, że jej zarząd musi być nieco zwariowany na punkcie filmów z superbohaterami w roli głównej. Poniższe zdjęcia firmowych Transitów mówią same za siebie:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 1 komentarz

  1. stalk napisał(a):

    Po co od razu takie fanaberie, skoro wystarczy sam nr do szefa, i jak kierowca pochleje w weekend to wiadomo gdzie zadzwonić; )

Odpowiedz