Bez szyby i bez świateł, ale nadal na siebie zarabiał – ten Steyr 91 został zatrzymany w Gliwicach

Zdjęcie zostało zarchiwizowane

Ten wiekowy Steyr jechał po drogach publicznych z pewnymi „niedoskonałościami”. W ciężarówce brakowało bowiem przedniej szyby oraz sprawnego oświetlenia.

O zatrzymaniu pojazdu poinformowała gliwicka policja. Kierowca miał się tutaj tłumaczyć, że szyba została wybita stosunkowo niedawno i nie było jeszcze czasu aby ją wymienić. Dla policjantów żaden to jednak argument, w związku z czym wypisano mandat w wysokości 500 złotych, zatrzymano dowód rejestracyjny i zakazano dalszej jazdy.

Swoją drogą ciekawy jestem ja wygląda kwestia dostępności szyb do tego modelu. Steyrów 91 jest już przecież na drogach jak na lekarstwo.

Zdjęcie zostało zarchiwizowane Zdjęcie zostało zarchiwizowane