transfactor3665
Opublikowane 12 Grudzień, 2016

Będą kolejne ograniczenia w eksporcie do Rosji? Wschodni sąsiedzi chcą ograniczyć wwóz drobiu

rosja_ciezarowka_w_rosji

12 grudnia okaże się, czy firmy wyspecjalizowane w transporcie na Wschód otrzymają kolejny cios. Mowa tutaj o potencjalnym zakazie wjazdu do Rosji z jajami inkubowanymi, żywymi kurczętami, puchem, pierzem, karmą dla drobiu oraz stosowanymi w karmie dodatkami. Rosjanie nie chcą przyjmować takich ładunków z Polski, gdyż obawiają się ptasiej grypy, a jednocześnie nie dostrzegają odpowiednich zachowań ze strony polskich hodowców.

Szczegóły dotyczące ewentualnego zakazu prawdopodobnie zostaną ustalone w czasie rosyjskich rozmów na ten temat, 12 grudnia. Wiadomo, że zakaz miałby być tymczasowy.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. grzestato napisał(a):

    Coś wydaje mi się, że niedługo dowiemy się, iż Rosja podpisała umowę na dostawę żywności z USA… I to będzie wielki sukces D.Trumpa, nikt mu nie zarzuci nieznajomości polityki. Jak na razie wszelkie jego poczynania w stosunkach z Rosją o tym mówią. A Putin utrze nosa UE.

    Offtop: Nie wydaje Wam się, że dziwny jest brak zdecydowania naszych (wszystkich) rządów w sprawie ruchu bezwizowego z USA? Bo mi się wydaje, że to właśnie polski rządom zależy, aby Polacy nie mogli zbyt łatwo tam wyjeżdżać, bo nie mieliby kogo okradać. Kto by na nich pracował, jeśli w kraju zostaliby tylko renciści i emeryci?

Odpowiedz