transfactor3665
Opublikowane 11 Sierpień, 2017

Bayern Monachium promował w Chinach ciężarówki marki MAN – meczom towarzyszyły dwa ciągniki

man_bayern_chiny

Te dwa MAN-y TGX to nowe samochody ciężarowe w barwach zespołu Bayern Monachium. Czyżby więc tak bogaty zespół postawił na samochody używane, jeszcze sprzed modernizacji z 2013 roku? W żadnym wypadku. Tak po prostu wyglądają nowe MAN-y TGX w Chinach, gdzie odbyły się właśnie rozgrywki International Champions Cup 2017.

W ramach serii International Champions Cup najlepsze europejskie zespoły piłkarskie rozgrywają mecze także poza naszym kontynentem – m.in. w Chinach, Australii, Stanach Zjednoczonych, czy Singapurze. Dla lokalnych fanów sportu to oczywiście ogromne wydarzenie, podczas gdy sponsorzy mają okazję zaprezentować się nowej publiczności. MAN, będący stałym sponsorem Bayernu, postanowił więc wykorzystać tę okazję, aby promować swoje pojazdy w Chinach.

Oba egzemplarze modelu TGX podróżowały po Chinach za piłkarzami, będąc wystawianym między innymi w Szanghaju oraz Shenzhen. Ciężarówki prezentowano przy tym przed stadionami, kibice mogli robić sobie z nimi zdjęcia, a sam MAN zyskał w Chinach pozytywny rozgłos.

Warto tutaj zaznaczyć, że choć chińskie firmy produkują ogromne ilości ciężarówek, MAN również znalazł na tamtejszym rynku swoje miejsce. Dopiero co (tutaj) prezentowałem na przykład wóz strażacki z miasta Nanjing, a trzy lata temu (tutaj) pojawił się artykuł o MAN-a TGX z chińskiego oddziału firmy Alblas. Tak, tej firmy od czerwono-białych zestawów.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 0 komentarzy

Odpowiedz