OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 13 Marzec, 2014

Azjatyckie samochody ciężarowe w Top Gear, czyli nowy odcinek “Burma Special”

Top Gear traktuje zazwyczaj o samochodach szybkich lub luksusowych, przez co nie do końca znajduje się w kręgu moich zainteresowań. Raz na kilka miesięcy brytyjscy dziennikarze wypuszczają jednak odcinek specjalny, w którym przemierzają używanymi samochodami najciekawsze miejsca świata, co bardzo skutecznie przyciąga mnie przed ekran. Tym większa była więc moja radość, kiedy okazało się, że w najnowszym odcinku specjalnym Clarkson, May oraz Hammond jadą samochodami ciężarowymi. Trasach ich przejazdu biegnie przez Birmę – kraj położony między Chinami a Tajlandią, natomiast po drodze czekają oczywiście niezapomniane przygody.

Top Gear “Burma Special” składa się z dwóch części. Pierwszą z nich, niestety na razie tylko w języku angielskim, znaleźć można TUTAJ. Drugi odcinek będzie miał premierę w brytyjskiej telewizji już 16 marca, więc wkrótce powinien być dostępny także online.

top_gear_burma_special

Ten wpis ma 3 komentarzy

  1. Cerber1983 napisał(a):

    To zresztą nie pierwszy odcinek Top Gear’a, w którym jeżdżą ciężarówkami. Kiedyś zakupili trzy ciągniki siodłowe w UK. 😉

  2. struś pędziwiatr napisał(a):

    W jednym z odcinków w których jeździli czymś innym niż osobówkami Clarkson jeździł Magnumką. Robili wyścigi, on zamalował prawie całą szybę. Pamiętam że potem z jakiegoś powodu te ciężarówki zaczęły się palić. Czy to ten odcinek masz na myśli?

  3. struś pędziwiatr napisał(a):

    Ta ciężarówka którą jeździł Clarkson znalazła się na końcu drugiego filmu o tu https://40ton.net/10-powodow-10-rzeczy-ktore-czynia-samochody-uzytkowe-lepszymi/

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.