rekrutuj 40ton665
Opublikowane 23 Sierpień, 2017

Aż sześć samochodów, w tym dwie ciężarówki z naczepami, pod prąd na nowym odcinku drogi S7

Z drogą ekspresową S7, na odcinku nieopodal Ostródy, coś może być nie tak. Na tej dopiero co oddanej trasie, będącej w użytku od niecałych dwóch tygodni, aż sześć samochodów jechało ostatnio pod prąd. Co więcej, były wśród nich także dwa samochody ciężarowe z naczepami, a także Mercedes-Benz Sprinter z zabudową typową dla drogowców i budowlańców.

Wszystko miało miejsce w miniony piątek, około godziny 15. Przypadkowy świadek nagrał zdarzenie wideorejestratorem, a następnie przesłał film do TVN-u. Nagranie zostało więc opublikowane w ramach serwisu “Kontakt24”, a przy okazji pokazano je policji oraz GDDKiA. Rodzi się bowiem pytanie, jak to możliwe, że aż sześć osób pomyliło kierunki, w tym także dwóch kierowców zawodowych? Czyżby gdzieś popełniono błędy w oznakowaniu?

Film można obejrzeć na stronie internetowej „Kontaktu24”, klikając na poniższą miniaturkę:

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 6 komentarzy

 1. 13*60 napisał(a):

  Jesli wina w projekcie to projektanta na glebe skuc i do prokuratury.a przy odbiorze główny kierownik budowy powinien zostac zlinczowany
  Stado pustych baranów!!!!

 2. Macharis napisał(a):

  Błędy w oznakowaniu są, ostatnio kierując się znakami na Olsztyn do Olsztyna dojechałem tyle, że przez Olsztynek 🙂

 3. Stefan napisał(a):

  Eeeetam;; jak mnie pamięć nie myli 200 lat temu jeździli jak chcieli znaków nie było ani autostrad pełna wolność !! A tu zaraz krzyk podnoszą ze ktoś się pomylił!!! Wyluzuj nikt nie jest perfektny !

 4. fanza fu czau napisał(a):

  Nie jest napisane w którą stronę jechali a nie rozpoznaję. Jechałem tamtędy w sobotę rano w stronę Gdańska i w żadnym miejscu nawet nie przyszło mi do głowy że coś może być nie tak. Obstawiam że pojechał jeden lider a reszta lemingów za nim. Chyba że od drugiej strony jest coś nie tak ale jak widać inni nie mieli z tym problemu

 5. edek napisał(a):

  kuzwa chyba jakis armagedon z tą jazdą pod prąd!!!!.W mołdawi by mnie to nie dziwiło,ale w polsce co jeden drugiego chce prześcignąć swoją inteligencją ,to juz katastrofa…..zabrał bym prawko na ZAWSZE takiemu kierowcy…..amen.

 6. Dawid napisał(a):

  Kto jeździ MANem ten wie że co jakiś czas u Niemca wyświetla się komunikat o aucie jadącym pod prąd. Asy są wszędzie, nie tylko u nas. A takim zabierał bym prawo jazdy.

Odpowiedz