rekrutuj 40ton665
Opublikowane 6 Grudzień, 2017

Aż 23 imigrantów w naczepie wiezionej pociągiem – rozcięcie plandeki wypatrzono z helikoptera

23_imigrantow_w_naczepie_pociag

Aż 23 nielegalnych imigrantów znaleziono w naczepie, która jechała pociągiem z Włoch do Niemiec. W ich wykryciu pomógł policyjny patrol, realizowany przy pomocy helikoptera.

Niemieccy policjanci już od dłuższego czasu obserwują naczepy wożone pociągami. Korzysta się przy tym z helikoptera, gdyż pozwala on szybko i dokładnie sprawdzić stan plandek na całym składzie. Tak też było w tym przypadku – policjanci wypatrzyli z góry wyraźne rozcięcie poszycia na jednym z pojazdów. Skład zatrzymano więc na stacji Rosenheim, gdzie policjanci dokonali klasycznej kontroli.

Jak się okazało, naczepa jadąca z Werony do Kolonii kryła 20 mężczyzn oraz trzy kobiety. Były to osoby pochodzące z Afryki i włamały się one do pojazdu właśnie poprzez rozcięcie plandeki.

A pomyśleć, że jeszcze niedawno wożenie naczep pociągami postrzegano jako bezpieczniejszą alternatywę, pozwalającą odetchnąć od problemu nielegalnych imigrantów…

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 20 komentarzy

 1. JacekKaszuby napisał(a):

  Czyli maszynista do paki?

 2. Kamil napisał(a):

  Na biednych to oni nie wyglądają, za czym tu przyjechali?

 3. Sasza z Sochaczewa napisał(a):

  Jestem ciekaw jak bardzo by się zdziwili jak by dostali się na pociąg co do pl jedzie

 4. kierowca z Włoch napisał(a):

  Dobrze trafnie napisane. Maszynista do paki. Heh eh no bo jak by jechał drogą polski kierowca z emigrantami to oczywiście problemów kupa.

 5. Patryk napisał(a):

  20 gości i trzy kobiety, nie ma to jak afrykańskie parytety hahaha ojjj biedni imigranci, źli Niemcy ich wyciągneli i co oni teraz zrobią?? Ku..wa w skrzynke drewnianą spakować i odesłać spowrotem do Afryki najlepiej gdzieś do RPA żeby jak najdalej mieli do Europy…ale oczywiście Matka niemka ich przygarnie i da więcej praw niż pracującemu obywatelowi…jak kiedyś byłem za UE tak teraz coraz częściej ten twór uwarzam za chory….zakazy spania w kabinach, przez co kierowcy w kontenerach śpią (dla mnie chora sytuacja), a dzicz zaraz pokoiki dostanie i kieszonkowe bo sobie nie poradzą….a że kieszonkowe małs to będą musieli kraść, napadać na ciężarówki i gwałcić kobiety, bo jak widać u nich taki deficyt że tylko trzy zabrali ze sobą…świat na głowie staje, za chwile trzeba będzie spakować sie i czmychnąć do Afryki po to żeby wrócić jako imigrant botobardziej się będzie opłacało niż legalna praca

 6. Piotr64 napisał(a):

  Naczepa Arcese….czyżby zaczęli wozić emigrantów?

 7. Tołdi napisał(a):

  Nie stać mnie nawet na takie ciuchy, w jakie ubrali się ci “biedni” uchodźcy…

  • Ffffff napisał(a):

   Napisz (wyceń) mi człowieku jak drogie te ubrania są, bo ja oglądając to zdjęcie żadnego bogactwa nie widzę. Jeżeli nie stać Cię na takie ubrania to podaj adres, a wyślę Ci jakieś gacie święta idą trzeba sobie pomagać. I tak na przyszłość zanim coś napiszesz to na temat proszę, bo wydaje mi się że Filip napisał artykuł o imigrantach a nie o modzie.

 8. Uśmiechnięta morda napisał(a):

  Jak to tylko 3 kobiety ?!
  Merkel tam widzi same kobiety i dzieci w wieku max wczesno szkolnym haha

 9. ello napisał(a):

  Patryk to zacznij sie juz opalac.Najlepiej na grilu

 10. Arek napisał(a):

  Kula w lep i po strawie..

 11. JacekKaszuby napisał(a):

  Kiedys to w wagonach ludzi na wschod wiezli, a teraz na naczepach na zachod. Postep cywilizacji normalnie…

 12. AD napisał(a):

  A wiecie co jest w tym wszystkim “najlepsze” ?
  To, że te kobiety i dzieci za nic nigdy nie odpowiedzą bo w kalifacie niemieckim są już traktowani nawet lepiej niż w Indiach święte krowy.
  Nigdzie ich nie deportują, tylko dostaną mieszkania i nie mały socjal, na który niemiecki podatnik ciężko pracuje.
  Albo Niemcy są głupi, albo ja nie wiem, że nie widzą co szanowna Merkel zrobiła z ich krajem …
  Myślicie, że ci inżynierowie i lekarze pójdą do jakieś pracy to się grubo mylicie, jakbyście za nic nie robienie dostawali co miesiąc kilka ładnych euro też do żadnej pracy byście się nie garneli …

 13. AAA napisał(a):

  Zobacz na ich buty, co prawda druga osoba ma troche przybrudzone a reszta? Czysciutkie do tego 1 osoba ma nowe najki 😛

Odpowiedz