Auto Partner najlepszym dealerem ciężarowych Mercedesów, czyli nagroda dla firmy z Ociąża

auto_partner_dealer_roku_2014_1

Jakość obsługi dealerskiej i serwisowej to jeden z kluczowych elementów efektywności i poczucia bezpieczeństwa – zarówno dla każdej firmy jak i kierowcy w trasie. Dlatego dealerzy Mercedes-Benz Polska są oceniani co pół roku, a co roku najlepszy otrzymuje tytuł Dealera Roku w danej kategorii. W segmencie pojazdów ciężarowych liderem od kilku lat pozostaje firma Auto Partner J. A. Garcarek z Ociąża k. Kalisza.

Ocena jakości firm dealerskich odbywa się dla każdego z segmentów pojazdów osobno, a dodatkową kategorią jest serwis. W każdej z nich punktowane są cztery obszary:

  1. realizacja celów/ zdolność do generowania wzrostu biznesu
  2. wyniki finansowe dealera
  3. satysfakcja klienta we współpracy z dealerem
  4. dedykacja/zaangażowanie dealera

Każdemu z obszarów przyporządkowuję się taka samą wagę 25%. Oceny dokonuje Dział Zarządzania Siecią Dealerską.

Dealer, który w wybranej kategorii uzyska największa liczbę punktów, otrzymuje okolicznościową statuetkę i tytuł dealera roku w danym obszarze, na dany rok. W tym roku, w kategorii samochodów ciężarowych, nagrodę zgarnęła firma Auto Partner Jan i Andrzej Garcarek.

Auto Partner wyróżnił się we wszystkich kategoriach. Dealer może się pochwalić bardzo dużym wzrostem sprzedaży, ponadprzeciętną rentownością i najwyższymi notami za dedykację i współpracę z Mercedes-Benz Polska, a także wysoką jakością w dziedzinie obsługi klienta. Przejawem tego zaangażowania jest np. inwestycja w salon sprzedaży i serwis pojazdów ciężarowych w Ociążu, który stanowi  przykład dobrej organizacji i funkcjonalności.

Źródło: Mercedes-Benz