OFERTY PRACYKONTAKT
665
Opublikowane 2 Wrzesień, 2014

Arnold Schwarzenegger sprzedaje Unimoga, czyli nietypowo zmodyfikowana ciężarówka z 1977 r.

arnold-schwarzenegger-unimog

Niejaki Arnold Schwarzenegger wystawił na sprzedaż swoją ciężarówkę, które zdjęcie można zobaczyć powyżej. Mowa tutaj o Unimogu z 1977 roku, które jest pojazdem szczególnym nie tylko ze względu na swojego właściciela. Niemal 40-letnia ciężarówka jest nietypową mieszanką klasycznej techniki z nowoczesnymi dodatkami, a także stosunkowo świeżą kabiną. Wszystko za sprawą zleconej przez Amerykanina przebudowy, której dokonano w 2012 roku. Wiekowy Unimog dostał wówczas 320-konny silnik Euro 3 o pojemności 6,4 litra, takie elementy wyposażenia jak kamera cofania, wyciągarka z pilotem, czy klimatyzacja, a nawet pneumatyczne zawieszenie.

Arnold Schwarzenegger chce za swojego Mercedesa… 208 tys. euro! Powód sprzedaży? Oczywiście chęć zakupu innego Unimoga 😉 Poniżej natomiast jeszcze odbiór sprzedawanego Unimoga zaraz po zakończeniu modernizacji w 2012 roku.

arnold-schwarzenegger-unimog-2

Ten wpis ma 2 komentarzy

  1. pete379 napisał(a):

    Najlepsze w Unimogu jest to, że nie potrzeba na niego prawa jazdy kategorii C. Część wersji ma możliwość rejestracji jako ciągnik rolniczy i jako tako bez przyczepy, a nawet z dołączonym sprzętem można go prowadzić na kat. B. Bo kat. B uprawnia do prowadzenia ciągników rolniczych bez przyczepy 🙂

  2. krcr napisał(a):

    Arni nie ma ecie pecie na wachę 🙂

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.