transfactor3665
Opublikowane 18 Styczeń, 2017

Ambasada Polski w Holandii przestrzega przed imigrantami włamującymi się do ciężarówek

hoek_van_holland_port

Ambasada RP w Hadze przestrzega kierowców oraz przewoźników przed nielegalnymi imigrantami. Pracownicy ambasady przekazali stosowane pismo do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych, mówiąc w nich o kolejnych przypadkach aresztowania transportowców.

Jest to związane z dużą liczbą przybyszy z Bliskiego Wschodu, którzy chcieliby przedostać się do Wielkiej Brytanii na pokładzie ciężarówki. Zamiast portu w Calais, regularnie wybierają oni także między innymi Hoek van Holland, co prowadzi właśnie do podejrzeń o przemyt ludzi, a w końcu też wspomnianych aresztowań.

Pełną treść pisma od ambasady znajdziecie TUTAJ – na stronie ZMPD.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 4 komentarzy

  1. Użytkownik* napisał(a):

    to za to ma odpowiadać kierowca śpiący za darmo w kabinie na leżance 1.6 na0.70 dzięki za zapewnienie bezpłatnego noclegu ze strony pracodawców wole wozić ze sobą namiot i spać bezpiecznie na polu namiotowym a nie robić za bezpłatnego ciecia

  2. Rafik napisał(a):

    Jeszcze trochę, to do transportu na zachód trzeba będzie sprowadzać zestawy pancerne rodem z krajów Południowej Ameryki. Takie, z opancerzoną kabiną załogową dla grupy szturmowej ochroniarzy. Dobrze się dzieje w starej UE, nie powiem 😉

  3. andrzej napisał(a):

    Kolega przeprawial sie wczoraj, zagladali mu i do ladowni i do paleciar,mowili mu rowniez ze srednio znajdowany jest jeden imigrant dziennie, ale czego mozna bylo sie spodziewac po “zamnknieciu” dzungli w Calais?

Odpowiedz