rekrutuj 40ton665
Opublikowane 24 Kwiecień, 2017

Actrosy będą stanowiły ponad 75 proc. floty Epo-Transu, za sprawą nowych egzemplarzy 1845 GigaSpace

epo_trans_50_actrosow_gigaspace_1

Firma Epo-Trans Logistic, świętująca w tym roku już 30. rocznicę działalności, najwyraźniej bardzo polubiła Mercedesy Actrosy. Tyski przewoźnik złożył bowiem zamówienie na 50 kolejnych egzemplarzy tego modelu, wraz z którymi Actrosy będą stanowiły ponad 75 proc. wszystkich firmowych pojazdów. Łącznie będzie ich we flocie aż 220.

Składając zamówienie na nowe Mercedesy, Epo-Trans wybrał konfigurację 1845LSnRL, przystosowaną do pracy z naczepami typu mega i połączoną z największymi kabinami typu GigaSpace. Ponadto, wraz z nowymi ciężarówkami Epo-Trans dostał także szkolenie dla kierowców w Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy w Jaworznie, zorganizowane przez salon Mercedes-Benz Sosnowiec. W ten sposób sosnowiecka placówka chciał wyróżnić swojego stałego klienta, a także uczcić przekazanie pierwszych 10 egzemplarzy. Jeśli natomiast o kolejne 40 ciągników, przewidzianych w tym samym zamówieniu, to dołączą one do floty w najbliższej przyszłości.

epo_trans_50_actrosow_gigaspace_2 epo_trans_50_actrosow_gigaspace_3

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 14 komentarzy

 1. Kokez napisał(a):

  Podali procentowy udział kierowców w firmie z Ukrainy Rumuni i Bułgarii??

 2. rs7 napisał(a):

  Transport w Polsce sie nie oplaca………

 3. GeKa napisał(a):

  Co to cię obchodzi kto kieruje tymi samochodami? Pewnie jesteś tym typowym kierowcą z roszczeniową postawą!

 4. Misha napisał(a):

  Roszczeniowa postawa haha dobre… Takie firmy nie maja racji bytu… Zakaz jazdy autostrada DE inaczej potracenia tam juz chyba 90% ukrainy romkow i innych nacjiiii… Jeden wielki wyzysk.Mam nadzieje ze kiedys tego typu firmy zostana zamkniete. A co do roszczen to bardzo dobrze albo bedziecie placic albo wam zona poprowadzi zestaw pseudo PSIEWOZNIKI……..

  • Ireneusz napisał(a):

   Może i będą zamknięte (m. innymi w skutek totalnego braku szacunku dla pracodawcy, który w Polsce jest normą). A wtedy Misha i jego koledzy dostaną miotły i będą zamiatać perony kolejowe. Bo poza prowadzeniem ciężarówki, narzekaniem i nienawiścią do pracodawcy nic więcej nie potrafią.

 5. Luka napisał(a):

  Żal dupe wam ściska i tyle w temacie

 6. Prawda napisał(a):

  Co do roszczeń jak się należy to trzeba płacić i tyle a nie ślizgać się na luckiej krzywdzie No przecierz jak by firma płaciła tak jak się Należy to by niebyłe w Polsce braków kierowców i nie było by takich molochów jak Link Batim Raben itd

 7. Użytkownik* napisał(a):

  Firma korzysta z usług kierowców z UA i dlatego się rozwija, należy brać przykład i oby tak dalej

 8. koles napisał(a):

  wiem jak Piotr traktuje ukraincow, kaze im u siebie odrabiać Wołyń dla nich to tylko mieso nie ludzie mieszkaja w kabinach

 9. Damian napisał(a):

  Tak…. A poza wysoką kabiną i normą jak na rower to bida aż piszczy hehe

Odpowiedz