„Abonament” na nowe samochody dostawcze Fiata – zero wpłaty własnej i stała miesięczna opłata

fiat_ducato_mopar_tuning_akcesoria_1

Fiat wprowadził w Polsce ofertę, którą można określić „abonamentem” na samochód dostawczy. Jest to usługa przeznaczona dla osób chcących do minimum ograniczyć formalności związane z użytkiem pojazdu.

W ramach oferty Fiat Professional Abonament otrzymujemy wybrany model samochodu dostawczego na okres 24 miesięcy. Nie trzeba przy tym wnosić żadnego wkładu własnego, płacąc jedynie stałą miesięczną opłatę. W cenie jest także pełna obsługa serwisowa, assistance z gwarancją auta zastępczego na trzy dni oraz opony na oba sezony. Fiat Professional zapewnia też ubezpieczenie, z udziałem własnym ograniczonym do 1500 złotych.

Po upływie 24 miesięcy samochód zwracany jest dealerowi i trafi na sprzedaż. Dzięki temu opłaty za dwuletnie korzystanie z pojazdu mogą być bardzo niskie.

Jest jednak pewne ograniczenie – Fiat Professional Abonament to usługa dla osób, które nie osiągają zbyt wysokich przebiegów. Roczny limit kilometrów wynosi 20, 30 lub 40 tysięcy, będąc przy okazji zależnym od wysokości opłaty. Dla przykładu, za 130-konne Ducato L2H2 zapłacimy miesięcznie 1529, 1659 lub 1799 złotych netto, odpowiednio dla limitu 20, 30 lub 40 tys. kilometrów.