9 imigrantów weszło w Dunkierce do silosu pełnego wapna – Irańczycy i Afgańczycy ledwie to przeżyli

Kierowca pewnego silosu miał wczoraj do przewiezienia ładunek wapna, z Dunkierki w okolice Brukseli. Nie do końca spodziewał się on więc „wizyty” ze strony nielegalnych imigrantów, zwłaszcza, że wchodzenie do załadowanego silosu to rzecz naprawdę karkołomna. A jednak, aż dziewięciu mężczyzn z Iranu i Afganistanu wybrało właśnie jego ciężarówkę.

Wyszło to na jaw już na belgijskim parkingu Groot-Bijgaarden, gdzie kierowca zatrzymał się aby zatankować. Kiedy wyszedł z kabiny, usłyszał pukanie w nadwozie silosu, a także wołanie „police, police!”. I tak też mężczyzna zrobił – zadzwonił na policję, która po przyjechaniu na miejsce znalazła w naczepie dziewięciu mężczyzn. Od stóp do głów byli oni pokryci wapnem i śmiało można stwierdzić był to jeden z ostatnich momentów aby wyciągnąć ich z naczepy żywych, jako że dalsza podróż w pyle najprawdopodobniej zakończyłaby się śmiercią.

Jak się okazało, imigranci chcieli dostać się do Londynu i po prostu źle wybrali ciężarówkę. Sam kierowca nie miał pojęcia, że wsiedli oni do jego ciężarówki i został puszczony wolno. Irańczycy i Afgańczycy po krótkiej wizycie kontrolnej w szpitalu zostali zaś przejęci przez policję do spraw do migracyjnych.

Na początku poniższego filmu zobaczycie jak imigranci opuszczają silos: