rekrutuj 40ton665
Opublikowane 18 Maj, 2017

31 imigrantów w niecałe cztery dni – podsumowanie włamań do naczep w porcie Hoek van Holland

hoek_van_holland_port

Tylko między minioną niedzielą a środą rano, w holenderskim porcie Hoek van Holland wykryto 31 nielegalnych imigrantów. Wszystkie te osoby były Albańczykami, chcącymi dostać się do Wielkiej Brytanii na pokładzie naczep. Do ich zatrzymania prowadziły zaś działania przede wszystkim z psem tropiącym.

Jak pokazały te ostatnie zdarzenia, przewoźnicy korzystający z portu Hoek van Holland nadal muszą szczególnie uważać. Dla przykładu, aż 12 z 31 imigrantów dostało się na teren parkingu przechodząc przez płot, a następnie ukryło w trzech różnych naczepach. Ponadto czterech kolejnych imigrantów zdołało ukryć się w podwoziu jednej naczepy, układając się na osiach. Warto też zwrócić uwagę, że wielu z zatrzymanych to osoby niepełnoletnie, z racji niższego wzrostu mające ułatwione zadanie.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

 1. Dawid napisał(a):

  A gdzie te czasy jak stało się w samym porcie. A jakie imprezy się tam robiło.

  • Kamil napisał(a):

   Te czasy już nie wrócą, a będzie coraz gorzej. Kolejni nielegalni płyną już na pontonach do Europy.
   Z jednej strony żal patrzeć jak zachodnia Europa zmienia się w Afrykę, ale z drugiej może to i dobrze bo za dużo ostatnio cwaniakują i “pouczają” Polskę.
   Jako Polak jestem bardzo dumny z tego, że nasz rząd z uporem stoi przy swoim zdaniu i nie chce wpuścić do Polski nielegalnych imigrantów (bo to nie są jak się, niektórym idiotom wydaje).
   Mimo, że nie wszytko podoba mi się w sposobie ich rządzenia, deklaruję, że jeśli nie ugną się choremu zachodowi w kwestii nielegalnych imigrantów i tym samym zapewnią bezpieczeństwo polakom to zagłosuję na nich w kolejnych wyborach.
   Jeżdżę sporo do Anglii i to co się tam wyrabia to przechodzi ludzkie pojęcie, czasami mam wrażenie, że jestem w jakimś afrykańskim buszu, a nie na zachodzie Europy …
   A najlepsze jest to, że oni wszyscy czują się bezkarni, wszyscy podobni jak nie tacy sami i policja ich nie tyka.

Odpowiedz