rekrutuj 40ton665
Opublikowane 6 Grudzień, 2016

Przez 3 dni Mercedes-Benz będzie rozdawał na stacjach grzane wino, w formie prezentu dla kierowców

actros_1851_skytruck_test_40ton_06

Polskie przedstawicielstwo firmy Mercedes-Benz postanowiło przygotować mikołajową niespodziankę dla kierowców ciężarówek. Jest nim skandynawski glögg, czyli rodzaj grzanego wina, który od dzisiaj, do czwartku włącznie, będzie można otrzymać na wybranych parkingach. Ponadto każda chętna osoba, bez względu na wiek, dostanie od Mikołaja firmowy prezent, a do tego dojdą konkursy z nagrodami.

Mercedesowskie Mikołajki godzinę temu (o 11:00) rozpoczęły się na parkingu Nevada Center w Łagowie i potrwają do godziny 17. Jutro, o tej samej porze, impreza przeniesie się do Portu Radomsko, natomiast 8 grudnia Mikołaj zawita na stację Orlen w Szumowie, przy drodze nr 8.

Dodam, że glögg to napój, który występuje także w formie bezalkoholowej.

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 5 komentarzy

 1. kitty napisał(a):

  Piwkowicze myśleli,ze darmo się ożłopią…

 2. gustav napisał(a):

  a po kilometrze za parkingiem bedzie stalo itd i dmuchanko. Nie ma nic madrzejszego niz kierowcom rozdawac wino na parkingu.

 3. grzestato napisał(a):

  Fajnie, tylko że:

  “Kompleks Nevada Center znajduje się w miejscowości Poźrzadło, położony przy przy trasie DK 92 (Warszawa-Poznań-Berlin), 46 km od granicy z Niemcami. Oddalony od węzłów autostradowych A2: Torzym o 14 km (około 10 minut) i Jordanowo o 30 km (około 20 minut) z kierunków Świecko/Poznań/Warszawa. Położony jest niedaleko Łagowa, malowniczej miejscowości wypoczynkowej. Wjazd do kompleksu jest bezpieczny i dobrze widoczny (oznakowany).”

  A nie w Łagowie, gwoli ścisłości 😉

  Spokojnego weekendu!

Odpowiedz