25-metrowe zestawy Euro Truck Simulator 2 oraz możliwość ciągnięcia aż trzech naczep przez Amerykę

megaciezarowki_euro_truck_simulator_4

Wraz z końcem lipca, miłośnicy gier z serii Truck Simulator otrzymali do dyspozycji dłuższe ciężarówki. W ramach najnowszych aktualizacji, o numerze 1.28, zarówno w Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator, znajdziemy teraz zestawy składające się z co najmniej trzech pojazdów.

W przypadku gry europejskiej dłuższe ciężarówki dostępne są na trasach skandynawskich i mają układ ciągnika, naczepy oraz przyczepy. W grze amerykańskiej znajdziemy zaś większy wybór konfiguracji, włącznie z połączeniem trzech bardzo krótkich naczep.

Co ważne, aktualizacja 1.28 jest jak na razie dostępny tylko jako „Open Beta”, czyli jako wersja testowa. A jak ją uruchomić? Dokonamy tego na platformie Steam, według poniższej instrukcji:

Steam client (klient steam) -> LIBRARY (biblioteka) -> prawym klawiszem na Euro Truck Simulator 2/American Truck Simulator -> Properties (właściwości) -> Betas tab (wersje beta) -> public beta (publiczne beta) – 1.28 public beta

Dodatkowe „zdjęcia”:

megaciezarowki_euro_truck_simulator_1 megaciezarowki_euro_truck_simulator_2 megaciezarowki_euro_truck_simulator_3 megaciezarowki_american_truck_simulator_1 megaciezarowki_american_truck_simulator_2 megaciezarowki_american_truck_simulator_3