OFERTY PRACYKONTAKT
rekrutuj 40ton665
Opublikowane 10 Sierpień, 2017

25-metrowe zestawy Euro Truck Simulator 2 oraz możliwość ciągnięcia aż trzech naczep przez Amerykę

megaciezarowki_euro_truck_simulator_4

Wraz z końcem lipca, miłośnicy gier z serii Truck Simulator otrzymali do dyspozycji dłuższe ciężarówki. W ramach najnowszych aktualizacji, o numerze 1.28, zarówno w Euro Truck Simulator 2 oraz American Truck Simulator, znajdziemy teraz zestawy składające się z co najmniej trzech pojazdów.

W przypadku gry europejskiej dłuższe ciężarówki dostępne są na trasach skandynawskich i mają układ ciągnika, naczepy oraz przyczepy. W grze amerykańskiej znajdziemy zaś większy wybór konfiguracji, włącznie z połączeniem trzech bardzo krótkich naczep.

Co ważne, aktualizacja 1.28 jest jak na razie dostępny tylko jako “Open Beta”, czyli jako wersja testowa. A jak ją uruchomić? Dokonamy tego na platformie Steam, według poniższej instrukcji:

Steam client (klient steam) -> LIBRARY (biblioteka) -> prawym klawiszem na Euro Truck Simulator 2/American Truck Simulator -> Properties (właściwości) -> Betas tab (wersje beta) -> public beta (publiczne beta) – 1.28 public beta

Dodatkowe “zdjęcia”:

megaciezarowki_euro_truck_simulator_1 megaciezarowki_euro_truck_simulator_2 megaciezarowki_euro_truck_simulator_3 megaciezarowki_american_truck_simulator_1 megaciezarowki_american_truck_simulator_2 megaciezarowki_american_truck_simulator_3

WYKOP ten tekst!

Ten wpis ma 2 komentarzy

 1. Majkel napisał(a):

  Zrobiłem aktualizacje, fajnie to wygląda tylko dalej nie ma nowej scani i renówek , pytanie kiedy będą?

  • elot360 napisał(a):

   SCS nie mówił o nowych ciężarówkach w 1.28, strona 40ton.net nie mówiła nic o nowych ciężarówkach w 1.28. Żaden portal o tej grze ani inna pseudo fanowska strona nie podawała informacji że w 1.28 mają być nowe ciężarówki. A ty na serio myślałeś że jak nikt o tym nie mówił to je dadzą?
   Raz że nie dadzą bez rozgłosu, dwa że wciąż są problemy z licencjami, no i MAN z tego co pamiętam nie jest gotowy.

Odpowiedz

Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu dodania komentarza zgodnie z naszą polityką prywatności.