245 Volkswagenów Caddy i T5 dla Totalizatora Sportowego, czyli handlowy sukces polskich vanów

Volkswagen wygrał przetarg na sprzedaż Spółce Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 245 nowych samochodów użytkowych. W związku z tym niemiecki koncern dostarczy Totalizatorowi Sportowemu aż 208 egzemplarzy modelu Caddy, a także 37 Transporterów w wersjach Kombi oraz Furgon. W ramach przetargu Volkswagen podejmie się także serwisowania pojazdów przez najbliższe cztery lata.

W czwartek 17 lipca na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu nastąpiło uroczyste przekazanie pierwszych samochodów Volkswagen Caddy siedemnastu najlepszym Przedstawicielom Rejonów Sprzedaży Totalizatora Sportowego. Przybyli oni z całej Polski, żeby odebrać kluczyki do samochodów z rąk Prezesa Totalizatora Sportowego, Pana Wojciecha Szpila. Pozostałe samochody zostaną dostarczone klientowi przez dealera w ciągu najbliższych trzech tygodni.

– Volkswagen Caddy jest produkowany w Poznaniu, z tego miasta samochody dostarczane są na cały świat, dlatego tym bardziej jesteśmy zadowoleni i dumni z faktu, że Caddy cieszy się dużą popularnością wśród klientów i jest najlepiej sprzedającym się modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe w Polsce – powiedział Piotr Łakomy, dyrektor marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Poniżej galeria zdjęć z przekazania pierwszych pojazdów:

volkswagen_caddy_transporter_lotto_1 volkswagen_caddy_transporter_lotto_6 volkswagen_caddy_transporter_lotto_5 volkswagen_caddy_transporter_lotto_4 volkswagen_caddy_transporter_lotto_3 volkswagen_caddy_transporter_lotto_2